Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem el az ovu-teszte...

Mikor kezdjem el az ovu-tesztelést, ha nagyon rendszertelen a ciklusom (34-43 nap általában)?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
szinte mindig tesztelj. egyépkent nekem is ilyen volt.
2008. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És összejött a baba? Vagy mi változott?
2008. márc. 7. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Van egy nagyon jó bolt, ahol 25 db-os ovu-tesztet vehetsz 4000 Ft-ért. Sokkal olcsóbb, mintha 5 darabonként vennéd meg a DM-ben. A bolt neve: Vitani és a Bosnyák tértől kb 5 percnyi sétára van. Ha nem vagy pesti, akkor neten is tudsz tőlük rendelni: www.vitani.hu.

Én is itt vettem, pont a rendszertelen (és hosszú) ciklusom miatt, el is lőttem mind a 25-öt :)) Most meg várom, hogy az eredmény itt van-e a pociban, vagy nincs...

Ja és 10-es érzékenységű terhességi tesztjük is van asszem 500 Ft-ért!

2008. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi! Rendelek is!
2008. márc. 7. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

A Vitani bolt tényleg jó, de nekem csak a hcg jött be.

Az lh-juk viszont olyan érzékeny, hogy nekem mindig pozitív.

Vettem később egy kazettásat (drágát), és ma pl reggel mindekettőt néztem, az Aconos teljesen pozitív, erősebb a csík a kontrollnál, a gabrielen meg nincs csík!!! Már azt hittem beteg vagyok, már PCOS-re is gondoltam, mert 6 napig peteérés környékén totál pozi lett az ovu tesztem. A 6. napon elégeltem meg és vettem kazettásat.

Ma jóstesztelésre próbáltam használni, és az eredményt már fentebb írtam.

2008. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!