Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kéne megjönnie. A hőm 37...

Ma kéne megjönnie. A hőm 37 2. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
a hőm már peteérés óta 37,1-37,4.ma lenne aktuális a mensim.nem kellett volna leesnie a hőmnek?tejes folyásom van.viszont semmi mensis görcs.pedig elötte 5 nappal már nagyon görcsölök,de most semmi.a cicim érzékeny de nem vészesen.azt olvastam itt hogy terhességkor olyan mindjárt megjön érzés szokott lenni.nekem viszont nincs ez.nem értem mi van most.
2008. márc. 7. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem babás vagy! Nekem is így volt, a cicim csak nőtt. Nekem előtte egy nappal már elkezdett fájni a hasam, de nem úgy mint amikor megjön. És másnap, amikor meg kellett volna jönnie a reggeli hőm 36,9 volt. És bő folyásom is volt. Kellemes, krémes-tejes állaggal, szag nélkül. Elég sok.
2008. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
semmi nincsen veszve, ha nem jön meg tesztelj, de ne csüggedj, meg ne is éld bele magadat semmibe:)) Csak pozitívan, mint a teszted lesz nemsokára.
2008. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha egy hét mulva se jön meg ,és a hőd ennyi tuti baba. De nekem is volt már ilyen. De menzi előtt is lehet magas a hőd
2008. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!