Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi szurkálás lehet a...

Alhasi szurkálás lehet a mensi elöjele?

Figyelt kérdés
Ma reggel két nappal a nem várt mensi elött csináltam tesztet-lett ,de egyre erösebben érzek szurásokat ami majdnem már át megy égetö érzésbe mintha sütne a méhem körül ,ugy érzem hogy az egéssz nemi szervemet belüröl mintha késsel szurkálnák.Ilyet még soha nem éreztem,tudom meg kéne várni hogy el maradjon a mensi de nagyon türelmetlen vagyok.
2008. márc. 7. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a szurkálás jellemző,hanem inkább az egyre erősödő görcs!Legalább is nálam soha nem szurkákás van!
2008. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanígy voltam, de nekem ma kellett volna megjönnie. Két nappal korábban ugyanezt éreztem, de nem erősen. Tegnap óta viszont ki akar szakadni a hasam és ez nem "mindjárt megjön érzés", én apró szúrásokat érzek. És bő folyásom van. Tegnap volt a 30. nap, ma kellett volna megjönnie. És két nappal korábban a dokim tanácsára teszteltem, de negatív lett. Még korai volt. Milyen tüneteid vannak?
2008. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én még ugyanaz vagyok!várj még egy pár napot,aztán tesztelj újra,de ha addig is megmarad ilyen intenzíven a szurkálás,akkor szerintem keresd fel a dokidat mindenképpen!
2008. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok: egyébként tök fura amit én is éreztem akkor. Szerintem nem könnyű megfogalmazni, mert annyira szubjektív, h egy fájást ki hogy ítél meg. Nekem másabb volt, mint amikor meg akart jönni. Különbséget tudtam tenni. Viszont nekem is lett egy negatív tesztem és én "fel is adtam" a dolgot. Igaza van az előttem szólónak. Várjál még. Tudom, h nagyaon-nagyon-nagyon nehéz!! Mi veled vagyunk (szerintem mondhatom ezt mindannyiunk nevében!)
2008. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi lányok ,nem tudok mit gondolni ez nagyon furcsa érzés ez nem görcsölés
2008. márc. 7. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
a teszt negativ?
2008. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy egy pillanatig láttam csak mert ügyetlenségembe bele ejtettem a wc-be amikor láttam akkor neg.volt de nem mult el még egy perc sem tisztára be golyózok már .
2008. márc. 7. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terhes vagy! Ugyanez volt velem is az voltam. Nekem a mensi napján mutatta ki a teszt!!!
2008. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!