Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelyi ultrahang árt a...

A hüvelyi ultrahang árt a babának?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok ma megyek délután az első vizsgálatra hüvelyi uh-t fog csinálni a doki!lentebb olvastam hogy az egyik válaszoló ezt irta hogy "lepiszkálhatják " a babát ilyen korai terhességnél! megmondom őszintén én ilyenről még nem hallottam !szerintetek?mindenképp elakarok menni mert már volt vetélésem és meg akakrok nyugodni hogy jó helyen tapadt -e meg a bébi kizárják a méhen kivüli terhességet stb...köszike előre is a válaszokat!!!
2008. márc. 7. 08:40
 1/10 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
100%
Szia!Én 4hetesen voltam elöszőr,hüv.ultrahangon semmit nem piszkálnak nem csinálnak olyat amivel ártanának!Kellemes babavárást!21hetes kismami
2008. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 7 hetesen voltam hüvelyi UH-n és nem csinált semmi olyasmit a doki, amivel ártana a babának, nem piszkálgatta, csak megnézte, hogy tényleg ott van-e. Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!
2008. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség,már bocsánat.:)

Másogy még nem tudja megnézni a picit,mert a hasi UH-on nem látna semmit.

Az orvos nem bántja a babát,hiszen ő azért (is)van,hogy egészséges,szép babákat segítsen a világra.

Boldog babavárást!

24 hetes kismami

2008. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat! hát megmondom őszintén én sem hallottam még ilyenről hogy ""lepiszkálhatják ""a bébit hüvelyi uh-val! 5 hetesen már fog valami látszódni belőle ? a doki szerint már látni kell a petezsákot! hát nagyon kiváncsi vagyok!mondjuk az előző bébimnél azt hiszem pár nappal később mentem ,de csak egy kis fekete pötyött láttam az uh-n de nekem az is felemelő élmény volt!
2008. márc. 7. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán semmi baja nem lesz tőle... Miért? A párod hímvesszője árt a babának? A gép ráadásul sokkal rövidebb idejig van benn, és semmiféle sugárzása nincs. Ne félj, se neked, sem a babádnak semmi bajotok nem lesz!
2008. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát a párom pénisze már biztosan nem fog ártani mert veszélyeztetett terhes vagyok a vetéléseim miatt ugyhogy az elkövetkezendő 8 hónapig semmi szex! ezt kemény lesz kibirni de a bébi fontosabb!!!!!
2008. márc. 7. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló vagyok. A hüvelyi Uh így, veszélyeztetett terhesként sem fog ártani, ugyanis a vizsgálófejet nem tolja be az orvos a méhbe, így gyakorlatilag olyan, mintha "kívülről szemlélnétek a benti eseményeket", tehát a babához nem nyúlnak hozzá, nem piszkálják, nem bántják.

A veszélyeztetett terhességedet nagyon sajnálom, erőt, és kitartást kívánok mindkettőtöknek, és egy boldog, egészséges kisbabát! Ne félj: az orvos tudja, mit csinál, bízz benne! =o)

2008. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat nagyon kedves vagy megnyugtattál!!!
2008. márc. 7. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:
és kihez jársz milyen dokihoz? érdekelne ,mert én is elakarnák menni . előre is köszi
2008. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én Debrecemben lakom és dr.Jenei Katalinhoz járok! szülni is nála szeretnék! reméljük nem lesz semmi baj a kis pocaklakómmal!!!én megbizok benne! ja és a magánrendelésére járok! de amugy a klinikán van ugyhogy szülni is ott fogok (reméljük)!!!
2008. márc. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!