Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki a legjobb doki Szolnokon,...

Ki a legjobb doki Szolnokon, akinek a specialitása az, hogy segítsen olyan nőknek, akik nem tudnak vagy csak nehezen tudnak teherbe esni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
melyik dokihoz jártáleddig? azért szeretném tudni mert rengeteg dokit ismerek szolnokon,és tudnák neked segiteni. ird le hogy kihez jársz és segitek,megmondani,hogy jo orvos .e szerintem.
2008. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
miota probálkoztok?
2008. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is szolnokon keresgálek orvost. te hova jártál orvoshoz? ismered balogh arturt,és erdődi zoltánt?
2008. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
balogh artúrhoz járok de most szeretnék váltani, már 2,5 éve próbálkozunk. már egyszer sikerül de sajnos 7 hetesen elveszítettem.
2008. márc. 7. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
sajnálom hogy elvesztetted a babadat.figyelj én balogrol nagyon sok rosszat hallottam. szerintem erdődi zoltán nagyon jo orvos. arrol viszont csak jot tudok mondani. tudod itt nem azt kell nézni hogy melyik a rendesebb, hanem azt hogy melyik mennyit tud.ha szeretnél bővebbet tudni erdődiről vagy valami egyéb kérdésed van szivesen segitek: imélem.www.baba-baba2@freemail.hu
2008. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
az előbbi válaszolo vagyok. de felmehetsz a www.babatervezők.otthona.net és ott is ilyesmi oldal van. tudod ne keseredj el. nagyon sokan vannak akiknek nem megy olyan könnyen a baba és jobbnál jobb dokikat keresnek.Én ha tudok szivesen segitek neked. Minél hamarabbi babásodást kivánok neked,és kivánom hogy az álmaid valora válljanak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

szia

kicsit késői válasz vagyis kérdés. de van kedved levelezni? mert én szolnok megyéből valo vagyok. nemszoloki hanem berényi de szeretnék valakivel levelezni aki szolok megyei és babára várgyik. mi már 17 honapja probálkozunk és ti?irj ha van kedved

2008. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!