Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 21-én volt peteérésem 17-e...

Ha 21-én volt peteérésem 17-e helyett, akkor mikor nem kellene megjönnie?

Figyelt kérdés
Mert ugye a luteális fázis 14 nap! Vagy nem? Nekem 28 napos ciklusaim vannak, de 17. helyett 21-én volt pé-m! És utoljára február 3-án mensiztem!
2008. márc. 6. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában 14 nap. De valakinek kevesebb, valakinek több. Amennyire ismerem más lányok görbéit azt mondanám, hogy általában 12-16 nap között szokott lenni a luteális fázis.

Most nem sokat segítettem a kérdéseddel kapcsolatban.

2008. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy március 2-ra (nem)vártam, mert akkor lett volna a 28. nap, de mivel eltolódott a pé-m, így most nem értek semmit. Egyáltalán azt se, hogy miért tolódott el. Vagy az nem is az volt, mert nem néztem sehogy, csak épp szúrt az alhasam 21-én!
2008. márc. 6. 18:55
 3/7 A kérdező kommentje:
de, ha 14-et számolunk, akkor 5-én? Vagy?
2008. márc. 6. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
február 21-éhez hozzá kell adni 14 napot és körülbelül ott lesz. Azaz mostanában... (márc 6) Az ma van!
2008. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HOlnap reggel megpróbálhatnál egy tesztet, ha nem jön meg. :)
2008. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nélam is pont ez a szitu.Nekem mindig várni kell a válaszra, mert a mai teszt is negatív lett.Nagyon szeretném azt a babát és félek csak álterhesség vagy hormonzavar.Hányinger, hasszúrka, fejfájás stb. Vannak tüneteid?
2008. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is febr 3-án volt menzim, 28 napos a ciklusom, és a peteérésem 19-re esett, tehát eltolódott. Én azonban mértem a hőm, nyúlos folyásom volt, és a Lh teszt is kimutatta. Mivel a ciklus második fele 14 nap, nekem kedden kellett volna megjönni, csütörtökön + lett a tesztem. Tehát nekem bevált.
2008. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!