Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja vettem PG53...

Egy hónapja vettem PG53 mikroszkópot, de még sose mutatott párfányt? Lehet, hogy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Vagy tévedhet a mikroszkóp?Teljesen elkeseredtem...Volt már valaki így, hogy nem mutatott páfrányt és mégis teherbeesett?
2008. márc. 6. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ovu tesztelj inkább. Lehet, hogy drágább, de többeknek jobb. Vagy próbáld meg a mikroszkópnál, ha nem nyálból csináltad eddig a cervixet.
2008. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azzal én sem boldogultam, nekem volt páfrány, de össze vissza egyik nap páfrány utána nem aztán megint.....na itt feladtam és vettem ovulációs tesztet. LH tesztnek is nevezik. Ez vizeletből mutatja ki a peteérést és orvosilag is elfogadott. Nem lehet véletlen, én egyből terhes lettem a segítségével, pedig a ciklusom 30-35 nap közé esik. Mindig más, én ebben láttam a megoldást.
2008. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!