Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációstesztem több...

Az ovulációstesztem több napig eléggé erős volt, mégis két napon volt igen erős, szóval ezt tekintettem pozitívnak. A lényeg hogy a két erős között volt egy negatív. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Csak próbálkozott a petém? Vagy két pete szabadulhatott ki. Az első pozi után megugrott a hőm 37 fokra. Aztán visszaesett 36,5-re és akor volt megint pozi a tesztem. Aztán megint megugrott 36,9-re. Szóval nem értem.
2008. márc. 6. 12:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egy könnyű kérdés. :) De most vagy 3 vagy 6 nappal vagyok peteérés után, nem tudom :)
2008. márc. 6. 12:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia...nekem amikor eloszor hasznaltam ovutesztet 5 napon keresztul egyforma intenzitasu volt a tesztcsik es a masik is....azt se tudtam hova tegyem magam es a tesztjeimet...:-)

De akcio volt...s a kovetkezo honapban mar meg se jott:-))

Ugyhogy van pe-d..nyugi:-)

22 hetes kismama:-)

2008. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
valamit elfelejtettem...lehet, hogy a negativ az "car teszt " volt...:-))) akad ilyen is kozottuk...te csak nyugodj meg es akciozzatok:-)
2008. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom hogy volt pé :)))

Csak azt nem hogy mikor. Pont azért vettem ovu tesztet hogy pontosan kiderítsem :D

A furcsa csak az volt hogy volt a két nagyon erős között egy halványabb ami az összesnél halványabb volt.

Köszi a gyors választ!

2008. márc. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!