Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este hazamentem és nem...

Tegnap este hazamentem és nem bírtam tovább, teszteltem, de negatív lett. Holnap kellene megjönnie. Mennyire volt korai a teszt?

Figyelt kérdés
Korán teszteltem? 30 napos ciklusaim voltak utóbb, tegnap volt a 29. nap. Ma reggel 36,9 volt az ébredési hőm. Holnap megjöhet még így? Amúgy babát szeretnénk, de szerintem most ez nem sikerült, a tüneteimből ítélve. (Tegnap az ébredési hőm 37,3 volt, este, ami tudom, h nem számít 37,5, ezért is estem neki a tesztnek. A teszt neve Lily. Tudom, nyugi.... majd legközelebb.
2008. márc. 6. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor olvastam,amit írtál,nagyon meglepődtem,mert velem pontosan ugyanez a helyzet szórórl szóra.Nekem is tegnap volt a 29. nap és én is Lilyvel teszteltem,nem bírtam ki,de sajnos nega lett.Holnap nem kéne megjönnie,és ma reggeli hőm 36.9 volt. Abban bízom,hogy nem jön meg,mert én kb.1 héttel mensi előtt már érezni szoktam a mindjárt megjön érzést és a cicim is fáj,most viszont csak feszülés van és nem görcsölök. Szerintem ne add még fel,várjunk még egy kicsit!Valószínűleg korán teszteltünk és a hőemelkedés is jó jel!Majd írd meg,mi lett.Drukkolok!
2008. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos elégg leesett a hőd tegnapról mára. 4 tized fokot. Szorítok hogy visszaugorjon!

2008. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, h ilyen gyorsan válaszoltál! De jó tudni, h más is ugyanígy van!!! Én kicsit "feladtam" most, mert bár furán érzem magam, de a fene tudja. Nekem csak mensi előtt egy nappal kezd fájni a derekam és a hasam alja, a cicimet meg nem nézegettem eddig, de az is csak az előző nap lesz keményebb. Most meg múlt hét péntek óta már érzékenyebb volt, de csak a bimbóm. Szeretném, h baba legyen, de mivel nem nagyon vannak tüneteim, nem hiszem. Tegnap még bizakodóbb voltam, mert én kérdeztem a gyomorégésről, ami még mindig megvan és nagyon rossz. A dokim tanácsolta tegnap h csináljak tesztet, de azt nem mondta, h mikor. Én szurkolok neked!!! Milyen tesztet csináltál?
2008. márc. 6. 09:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok.A gyomorégés azt mondják,jó jel,nekem is volt az utóbbi pár napban,pedig sose szokott lenni. Az nem baj,ha nincs tünet,van,aki a 6-7. hétig semmit nem tapasztal,sőt,azt mondják az a jobb.Lilyvel teszteltem.A bimbóérzékenység is tünet lehet ám.:-)Majd írd meg,mi lett!
2008. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oksa, megírom. De TE is!
2008. márc. 6. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 28 naposak - voltak:) - a ciklusaim. Múlt héten a 29. napon teszteltem Lilyvel és olyan halvány volt a csík, hogy azt hittem, csak képzelődöm. A 30. napon még mindig szinte láthatatlan volt. Végül a 32. napon - tehát a kimaradt mensi utáni 4. napon lett nagyon gyorsan és jól láthatóan két csíkos a teszt. Úgyhogy nyugi, még bármi lehet! Kitartás! :)
2008. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a hőd nagyon leesett. nekem is ilyen volt a mutkor leesett a hőm és rá 2 napra megjött.
2008. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik válaszoló vagyok. Bocs azt kifelejtettem, hogy február 26-tól 29-ig 36,9-ről 36,5-re ment le a reggeli hőm. Ennek ellenére két csíkos lett a teszt március 1-jén.
2008. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De én is úgy gondolom, h most meg fog jönni! Igen, mindenki más és más. Mivel a hőmérséklet elég döntő, meg azért a teszt is ott van. De jó tudni, h ti itt vagytok és "nincs egyedül" az ember, ha kérdése van. Megírom a fejleményeket!
2008. márc. 6. 11:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
mennyi ideje probálkoztok?
2008. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!