Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy felfáztam, tudok...

Lehet, hogy felfáztam, tudok így teherbeesni?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta folyamatosan pisilnem kell, de nem tudok, alig tudok egy-két cseppet kisajtolni és közben néha benyilal a fájdalom.

Éppen babát szeretnénk, lehetek-e így terhes?? Kihez kell fordulnom, elég egy szimpla háziorvos, vagy nőgyógyászhoz kell sietnem???


2008. márc. 6. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább nőgyógyászhoz mennék, ne aggódj biztos tud segíteni!
2008. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon gyakran előjön ez a beegség és urológushoz kell vele menni. Nagyon utálom és amikor megérzem, h megint kialakult, idegbeteg leszek, mert annyira fáj. Viszont mostanában a NO-SPA nevű fájdalomcsillapító csodákat tesz és segítségével tudok pisilni!!! Vény nélkül kapható! Ha nagyon szenvedsz, vegyél be belőle (én kettőt si beveszek és attól sokkal jobban leszek). Ha estére alakul ki, a No-spa-val este tudok aludni is újabban, reggel pedig vizelettel rohanok az urológushoz! Általában sok az üledék és vörös- vagy fehérvérsejt a vizeletben. Ez alapján fog antibiotikumot felírni. Viszont említsd meg, h babát szeretnétek, mert terhesen nem szabad gyógyszert szedni, csak kifejezetten az orvos utasítására. Viszont engem ilyenkor 2-3 hétre eltilt a "házas élettől", ugyanis a férfiak is elkaphatják nagyon könnyen és fennál a veszélye, h ő fertőz utána vissza! Szóval nyugi és irány a doki.
2008. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, irány a doki, antibiotikumot kapsz, babásan is kaphatod, ha az lennél.

Ez fura, egyre többet hallok ilyen felfázásról, akik babát szeretnének. Nálunk is ez a helyzet. 1,5 hónapja nem szedem a tabit, és 3 hétre el kis kaptam egy ilyet, antibiotikumot kaptam, 10 nap alatt használt.

Lehet, hogy van valami összefüggés?...

2008. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ammondó vagyok semmilyen gyógyszert ne vegyél be, amig nem próbáltad ki az urgin cseppet. Nekem ez évente vissza visszajön és az 3 nap alatt segít ha nem akkor is ráérsz az antibiotikumokkal mérgezni magad.
2008. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs gyorsan akartam írni és rosszul irtam a nevét: UROGIN és herbáriában is kapható.
2008. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon vigyázni kell a megfázással,mert könnyen eltömődhetnek a petevezetők. szerintem menj orvoshoz
2008. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az urogint ajánlom. Antibiotikumot semmiféleképpen! Őrület, hogy minden dilis doki rögtön azt írja fel! Igyál sok cickafarkfű+palástfű keverékből készült teát (1-1teáskanál keveréket önts le 2,5dl forró vízzel, 10 perc áztatás után leszűrheted). Ezenkívül javaslom még felkeléskor üres gyomorra a csalánteát, nagyon jó vértisztító. Szerintem semmi "gyógyszert" ne vegyél be, főképp úgy, hogy gyereket szeretnétek. Én sajna 5 napig szedtem egy nyavalyát, meg is lett az eredménye: teljesen felkavarodtak a gombák a szervezetemben, hüvelygomba...stb. Ha gondolod írhatsz privit!
2008. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!