Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jobb mellem nagyon fáj és...

A jobb mellem nagyon fáj és néha erösen bele nyilal a fájdalom mintha lázas volna. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A mensi elött szokott mell feszülésem lenni de akkor mind a kettö fáj és nem igy .Ez mensis tünet?Én még ilyent soha nem éreztem.Még egy nap a nem várt mensiig.
2008. márc. 6. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy éreztem mensi előtt egy nappal, hogy majd leszakadnak a melleim. Akkor babás lettem!

Drukkolok, hogy bebabásodj!

2008. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez lehet menzis tünet is
2008. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezek a tüneteim, és volt már egy halvány második csíkom.... Sajnos az előző hónapban is volt, de akkor megjött... Nem tudom, hogy mi lehet ez, de sokszor fáj,szurkál nekem is. Neked mióta? Elmúlt? Nem lehet, hogy be vagy gyulladva?
2008. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!