Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes akkor is van...

Ha valaki terhes akkor is van peteérése? És peteérés jelek is vannak? Ragacsos folyás stb.

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok,és sokat olvasgatok dolgokról,mindenről tudni akarok,és ez a kérdés is érdekelne engem.Két éve van egy barátom,de még nem volt köztünk semmi szex.Ugy érzem nem sietek,de a barátom se.Olyat is olvastam már,hogy ha megtörtént az aktus,és rá két napra megjön a mensi lehetséges még akkor is baba? És következő hónapban fog lehet kimaradni? Tehát ha válaszolnátok a kérdésemre,megköszönném:) Egy 16 éves csajszi.
2009. ápr. 14. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
orvosilag nem valószínű, de ha olvasod a fórumot még erre is találhatsz példát, szóval elvileg nem, de gyakorlatilag igen. általában azért ha terhes vagy, akkor nem ugyanúgy jön meg, de van aki mensi alatt esik teherbe, vagy akár közvetlenül előtte, van aki menstruál közben és van aki semmit nem érez....
2009. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen hogy válaszoltál:)
2009. ápr. 14. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!