Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esély babára ilyen...

Lehet esély babára ilyen hőgörbével?

Figyelt kérdés

Ha valakinek hasonló volt és babás lett, belinkelné? Köszönöm!

[link]


2009. ápr. 14. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűha...

Mindenki más-és más, tehát elképzelhető, hogy tévedek, de ránézésre neked ebben a hónapban nem volt ovulációd. Ez okozhatja, hogy a progeszteronszinted nem okés, aminek hatására nem mutatkozik a hő emelkedése. (Feltételezve, hogy jól mérted.)

Orvoshoz mennék, akinek elmesélném a görbémet, elmondanám, hogy gyereket szeretnék, ami miatt tudnom kellene, minden rendben van-e.

A ciklusod 3. és 21. napján fog hormonszintet nézni és UH-val követi a tüszőérésed folyamatát, amelyből a beteérést is elég pontosan be tudja lőni.

Ne hagyd magad lerázni, ha kell kérjed ezeket a vizsgálatokat!

Olyan sok nő életéből mennek el felesleges hónapok a várakozással, amikor ez egyszerűen kivédhető lenne- a baba és a Te egészséged érdekében is.

Minden szépet Nektek! :)

2009. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én is csak azt tudom mondani, hogy szerintem sem volt ovud.

2009. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szió)))


Természetesen lehetséges a baba így is,hisz rengeteg példa van hasonlóan babóra.Nézd meg a BABÁT TERVEZŐK OTTHONA című oldalt,s rájössz,hogy igen is lehetséges!!!Ha pedig tutira szeretnél menni,akkor szedj vagy igyál homeoptiás szert.Pl:Agnus castus D4



Sok sikert kivánok!!!

2009. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Orvos nélkül (hormonszint ellenőrzése nélkül) óvok mindenkit a házi gyógyászattól. Ami segít az árthat is nem megfelelő esetben, mégpedig sokat, és kinek hiányzik, hogy babaremény közben hónapok, évek menjenek el a hormonok helyrehozatalával, vizsgálódással..?

Két vérvételből meg lehet tudni az igazat. Ennyit nekem megért- pedig azt hittem, tutti a hőgörbém.

Gyereket tervezve egyébként is azt tartom felelősségteljesnek, ha az ember mielőtt nekivág, (főleg, ha nem egyértelműek a dolgok) átesik egy alapellenőrzésen.

2009. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!