Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecenben hol érdemes...

Debrecenben hol érdemes kezdeni a meddőségi kivizsgálást?

Figyelt kérdés
Eddig vérvétel volt és ultrahang peteérés idején, ezekkel és a párommal minden rendben.
2009. ápr. 13. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségi szakrendelőben: Klinika alagsor. Én ott kezdtem. Majd ott az orvos tudja milyen vizsgálatok kellenek.
2009. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nevet és telefonszámot tudnál írni, hogy kit keressek?
2009. ápr. 13. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak úgy spontán mentem egy hétfői nap és dr. Sápy Tamás rendelt. kedves szimaptikus doki, a számát sajna nem tudom. ő hétfőn és csüt. van ott 10-14-ig van rendelés kb. kedd-szerda Dr. Fekete István rendel, őt nem ismerem. Lassan készülök visszamenni, nemrég volt inszeminációm. Ahogy odakerültem márc. elején felpörögteg az események,nem telt el 3 hét és máris beavatkoztak. ott tényleg tudják a dolgukat a dokik, és nem csak mosolyogva rád néznek, hogy szexelj 2 naponta és jön a bébi. (mert előtte úgy jártam máshol).
2009. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Drukkolok, hogy sikerüljön!


Lehet még pár kérdésem? Előtte már milyen vizsgáltatokon voltál? És a meddőségire kellett beutaló, vagy időpontkérés? Kellett fizetned? Mennyi idő múlva mentél oda? A nőgyógyászod küldött, vagy magadtól? Ha gondolod, írj privit, nagyon várom!

2009. ápr. 14. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Debrecenben meddőségi panasszal lehet menni a klinikára és a Káliba is, de én Sápy doktort javaslom. Ő a klinikán rendel a meddőségi ambulancián, hétfőn és csütörtökön.

Keresd bizalommal. Azt hiszem 12-15 óráig rendel. Beutaló elvileg kell, de megoldják, ha nincs.

2009. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!