Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket szertenénk a férjemm...

Gyermeket szertenénk a férjemmel de még csak 20 éves vagyok. Nem baj?

Figyelt kérdés
Mindenünk megvan anyagilag (lakás és autó, és nem hitelből) és úgy érezzük hogy hiányzik az életünkbő egy gyerek.
2008. márc. 5. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne baj, ha úgy érzitek, hogy érettek vagytok a feladathoz, akkor miért ne? Dolgoztok is? Vagy tanultok még? Hajrá, babára fel!
2008. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy érzitek itt az ideje,akkor itt is van.Föleg ha minden feltétel adott.Szerinten nam vagy fiatal.Én 22 vagyok és én is nagyon várom már a kis jövevényt.Szoritok nektek.Hajrá!
2008. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A férjem dolgozik, én pedig most próbálok valami állást találni amíg nem jön a pici.
2008. márc. 5. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha úgy látod, hogy megvan mindenetek már csak a baba hiányzik ,akkor miért ne?Az a lényeg hogy mind a ketten akarjátok, és semmi más nem számít!

2008. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi nem baj?

Hogy 20 éves vagy, vagy hogy gyereket szeretnétek?

egyébként nem-nem.

sok szerencsét hozzá :)

2008. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én is 20 éves vagyok, és pár nap múlva születik meg a babánk. Ez nem kor kérdés, hanem érettség, élethelyzet és vágy függvénye. Mostanában nem divat fiatalon gyermeket vállalni, a karrier sok sok nő számára fontosabb. De én úgy gondolom, hogy az anyává válásnál nincs szentebb és csodálatosabb egy nő életében. Az élet sem áll meg, én habár levelezőn, de csinálom az egyetemet, utána a családi vállalkozásban itthon dolgozgatni fogoko, ill. már most is ezt teszem. Annyit amennyit jól esik. Nálunk külön szerencse, hogy a párom megtehette hogy itthon alakította kis az irodáját, így nem csak hétvégi apuka lesz. Olyan boldog vagyok, az élet gyönyörű!!!! Nem tudom a férjed hány éves, de gondolom ő nem 20. Véletlenül sem szeretnék általánosítani, de egy férfinek töb idő kell ogy megérjen az apaságra. Azonban ha úgy érzitek, hogy itt az idő (már miért ne lenne itt), nagyon sok sikert kívánok, és hajrá!!!! Gyönyörű 9 hónapot!!!
2008. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó,h így fogod fel,nem is normális,hogy egy csomó nő még harminc felett se nagyon akar.Így még akkor is fiatal lesze,mikor a gyerek egyetemre jár majd vagy elkezdi az önálló életét és lesz erőd segíteni neki,sőt,így legalább megéred,h unokáid legyenek.Szerintem nagyon jó.Gratulálok neked az elhatározáshoz és drukkolok,hogy hamarosan a babához is lehessen majd gratulálni!
2008. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, hogy 20 évesen szeretnétek kisbabát. Ha azt veszem, hogy a munkámból kifolyólag naponta találkozom olyan gyerekekkel, akik 12 -14 évesek, és első vagy második babájukkal terhesek. Hozzájuk képest matuzsálem vagy. Hajrá babára fel, anyukámnak 24 éves korára már mindketten megvoltunk a tesómmal együtt. 22 évesen szült először. Sok sikert az életetekhez és a babázáshoz.
2008. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!