Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hétem úgy éreztem terhes...

Múlt hétem úgy éreztem terhes vagyok. A tünetek elmúltak és a mensim se jött meg ma. A teszt negatív. Lehetek ezek ellenére babás?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehetsz. korán teszteltél szerintem. Tesztelj egy hét múlva, ha addig sem jön meg. Drukkolok neked. Hőmérsékleted hogy áll? Mérni szoktad? Nekem már vasárnap óta késik:)) Most én is a várakozó állásponton, és a reménykedés stádiumában vagyok.
2008. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a hőmérőzés alapfeltétele 6 óra folyamatos alvás, amit a kisfiam nem tesz lehetővé,mert éjszakánk 2x tutira felkel enni.Ezért csak ritkán mértem.A szokásos 36,1-hez képest most 36,7 de ez messze van a 37-től.
2008. márc. 5. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenkinél ez is más, mivel vannak olyan emberek, akiknek nem is megy fentebb a leírtadnál. Szóval ez is emberfüggő. Ne búslakodj, korán teszteltél még! Drukkolok:) Jó, hogy neked már van egy picikéd!
2008. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A pici most 10 hónapos és nem szeretnék nagy korkülönbséget köztük. Tudom nekem nehéz lenne 2 pici de neki azt hiszem így lenne jobb.A munkahelyen se lenne mindegy hogy visszamegyek 1-2 évre, majd újra gyes.Nagyon bízom hogy most összejött.
2008. márc. 5. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:
én is szorítok neked. Az előző picike mennyi idő próbálkozás után jött össze?
2008. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A második hónapban.Most pedig az 5. hónapnál járunk próbálkozás terén.Igaz a terhesség után nagyon nehezen álltak vissza a hormonok.Vagy lehet hogy még most se.
2008. márc. 5. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
sajna minden lehet. akkor Te nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen hamar összejött a baba.
2008. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom, de nem sok esély van, de azért szurkolok hogy kivétel legyél. Általában a 14. napon már van valami halványka csík.

Persze lehet hogy még korábban vagy?

Tesztelj holnapután egyet, abból már tuti a tuti.

2008. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap van a 14. nap!
2008. márc. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!