Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányótoknak sikerült a cickafa...

Hányótoknak sikerült a cickafarkfű teától teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lécci írjátok le, hogy nektek sikerült-e a cickafarkfű tea ivásától teherbe esnetek?! Én ma kezdem el inni és szeretném tudni, hogy tényleg van e értelme. Nem szeretnék hiú reményet táplálni magamban...


2011. aug. 12. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon felborította a hormonháztartásomat, erősen véreztem tőle és majd' két hetet. lehet másnál bevált, de nálam sajna nem :(
2011. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja iszom..Ciklus első felében cicka+málnalevél utána Palástfűteát iszom..Az eredményt még várom..holnap kellene megjönnie:) reméljük nem fog...Sok mindenkitől hallottam hogy segített...
2011. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. De olyat olvastam, hogy azt el lehet kerülni: a ciklus első felében kell inni, az első 5 napban a mensi miatt nem (mert vérbőséget okozhat)de utánna nem kb 13 napig naponta 2szer inni. Ezt hallottam... Csak nem tudom, hogy be is válik- e :/
2011. aug. 12. 12:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy nem jó ha csak a cickafarkfű teát iszom? Az úgy nem hat?
2011. aug. 12. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az első gyerkőcnél ittam, nekem bejött. Kb egy-két hónapig ittam. a másodiknál is bevásároltam belőle, de csak néhány hétig ittam. nem tudom, attól-e, de nekem jó volt, mert hittem benne. Nyilván ismerned kell a ciklusodat is hozzá. Én azt sem tartottam be, hogyan igyam, nem voltam szakszerű. Te ha teheted, erre figyelj oda, hogy a ciklus első felében idd.
2011. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom ennek hatására-e hogy ittam cicka farkfűt meg palást fűt de terhes lettem :)1 hó után! Azóta már 2éves a babám :)!
2011. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és az lényeg, hogy filteres vagy nem filteres? mert én filtereset vettem.
2011. aug. 12. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
13:32-es vagyok.Én is filtereset ittam.
2011. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ahogy elkezdetem inni, abban a hónapban babás is lettem. Filteres cickafark a peteérésig reggelente 1 csésze, aztán p.érés után (ovuteszt segített) minden reggel 1 csészenem filteres palástfű, amit azóta is iszom folyamatosan. Nem tudom, hogy ettől-e vagy csak most jött el a mi időnk, de én hittem benne!!!

4+5napos km

2011. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!