Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorbem? Lehetseg...

Megneznetek a gorbem? Lehetseges, hogy a mallnalevel behuzta a ciklusomat es tenyleg most a 10 napon van a pe-m?

Figyelt kérdés

[link]

A ciklusaim eddig(26,32,30,35) naposak voltak. Doki szerint mostanra allt helyre a hormon haztartasom. Ez az elso honap,h merem a hot es mallnalevel teat iszom.


2009. ápr. 12. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A málnalevéltea tényleg előbbre hozza a pét,nekem is 2 nappal volt előbb,és 26 nap helyett 25-re jött meg.
2009. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fenti válaszoló vagyok!Még elfelejtettem,ha ennyire máskor jön meg,akkor vegyél Premens-t,az állitólag rendbeteszi a ciklusokat!
2009. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A Prement egy gyógyszer? Doki írhatja fel vagy vény nélkül kapható? Ha most se áll helyre a ciklusom mindenképp kérek majd valamit a dokitól,ami rendbe teszi,mert elötte is tartottam többszőr fél éves gyógyszermentes hónapokat és akkor 28-30 naposak voltak. Csak jó lenne tudni,hogy akkor most van-e pe-m.
2009. ápr. 12. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Első válaszoló vagyok.A Premens egy homeopátiás készitmény.Van egy másik is a Gynex,ami beállitja a ciklust és állitólag segiti a peteérést.ára 5600Ft körül van,az egész szervezetre jó hatást gyakorol.Ha gondolod kipróbálhatod ezt is.Valamelyik csak beválik!
2009. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,akkor meg fogom kérdezni a dokim,és ha most se jön össze a baba,mindenképp elkezdek valamit szedni,hogy beállítsa a ciklusom.
2009. ápr. 14. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!