Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy néhány...

Mitől lehet, hogy néhány napja a napközben is hőemelkedésem van (37, 4- 37, 5)?

Figyelt kérdés
Nekem a peteérésem után ma telt le a 14 nap, ezalatt az ébredési hőm ( a ciklus második felében) 36,9 volt, 2 napja 37 és kb azóta kezdett el a mellem is fájni, vagyis inkább szúrkálni. A peteérésemet kimutatta az ovu-teszt, tehát valószínűleg volt.Néha a hasam is görcsölget. Tudom, hogy ezek lehetnek menzi előtti tünetek is, -bár remélem, hogy inkább terhesség-, de a napközbeni hőemelkedés mire utalhat?
2008. márc. 4. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a napközbeni hőemelkedés nem tudom mire utalhat, de, ha nem jön meg, és fent marad a hőd is, akkor nagy valószínűséggel baba van a dologban. Ja és, ha ez a ciklus második felének a 14. napja, akkor neked ma keleltt volna megjönnie! Vagy nem?
2008. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A magasabb hő a terhességre utal. Nem tudom mikor kell megjönnie, de utána majd csinálj egy tesztet, hátha baba.
2008. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy megfázva?attol is lehet.nekem napközben sokkal magasabb mint reggel
2008. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is magasabb napközben, mint reggel, de nem véletlen, hogy a reggeli ébredési hő kell, mivel napközben mozogsz stb. ami már befolyásolja a hőt. Én sem vagyok megfázva, de ez szerintem normális, hogy a napközbeni hő magasabb, mint az ébredési. A napközbeni hő nem is mérvadó szerintem.
2008. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma (nem!!!) kellett volna megjönnie, reggel mérem mindig (36,9) 2 napja reggel is 37! Viszont néhány napja napközben felmegy 37,5-37,6-ra.
2008. márc. 4. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
a napközbenivel ne foglalkozz, inkább csak a reggelivel. Ha négy napig fent marad a hőd, és nem is jön meg, akkor gratulálok, valszínűleg babás vagy.
2008. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy csak az ébredési hő számít, napközben ingadozhat (ezért kell közvetlen ébredés után mérni)
2008. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor terhes lettem, de még nem tudtam reggel mértem hüvelyben 37,2 volt, viszont este sűrűn elkezdett csipogni 37,8 lett. Szóval van esély.

Csak ne forró fürdő után nézd :)

Nagyon drukkolok!

2008. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy beteg leszel. 37,5 az már tul sok inkább betegségre utal mint terhességre.
2008. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszadónak üzenem, hogy nem mindegy hol méri, mert hüvelyben vagy végbélben, simán lehet annyi napközben. Nyelv alatt tényleg eléggé sok lenne reggel. De napközben még azt mondanám az sem sok.
2008. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!