Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent 2 db pozitív teszt...

Mit jelent 2 db pozitív teszt mell feszülés nélkül?

Figyelt kérdés
Ma lett volna a menzim napja tegnap is lett egz poz. tesztem meg ma is, semmi tünetem nincs de a baba tervezett.
2008. márc. 4. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem baba. de miota tervezitek?azért szeretném tudni mert most mi is szeretnénk babat,és kiváncsi lennék,hogy neked mennyi időre sikerült
2008. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha nincs tünet, majd 1-2 hét múlva már lesz, ha akkor sem, akkor rülj, mint majom a farkának, mert nagyon szerencsés vagy:)

Ja, a babához meg gratula! Mert ott van;) Menj el dokihoz, és akkor tuti lesz.

2008. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkkor terhes vagy. mikor volt meg utoljára? Milyen tesztettl teszteltél? Ez csak azért érdekelne, mert akkor én is veszek olyat, mert nekem meg vasárnap óta késik. Gratulálok Neked. De még ne rohanj orvoshoz, mert még csak petezsákot látna. De rád van bízva
2008. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 HÓNAP ALATT JÖTT ÖSSZE ,DE AZ ELSÖ GYEREKKEL ISZONNYU MELLFESZÜLÉSEM VOLT MOST VISZONT SEMMI.
2008. márc. 4. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:
és a teszt milyen teszt volt?
2008. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van olyan lány akinek az egész terehség alalt semmi baja nincs, jó pár hónap után kezd el egy két tünet kijönni. az egyik os´ztálytársam 5 hónapos és épp egy pukli van a hasánál, pedig a doki azt mondta a baba nagyobb a kelleténél. :D bicigizik, meg minden azt mondta semmit nem érez ami rosszabb lenne mint a terheség elött.
2008. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy jelent valamit a neve nem Magyarországon élek hanem Szerbiába.Különben a leg olcsóbb teszt Hcg a neve és azt irja rajta hogy a beágyazódástol 7 nap mulva mutat reális eredményt.köszi nektek az elsö gyerekre egy évet vártunk fel a fejjel lányok.
2008. márc. 4. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fájt,feszült a cicim mensi környékén,mikor babás voltam akkor pedig nem.Van ilyen.
2008. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem sem volt semmi jele, nem mindenkinek feszülnek meg a mellei.
2008. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!