Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A derékfájás is beletartozok...

A derékfájás is beletartozok nálatok a mindjárt megjön érzésbe?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja fáj, a hasam is néha, pedig mensi előtt 1 nappal szokott csak fájni a hasam. Ma vagyok a 31. napon, egyébként 31-35 naposak a ciklusaim. Tesztem negatív lett ma, bár én már látni vélem a 2 csíkot, pedig nincs ott...

Mellem tök puha, csak a szokásos csomó van megduzzadva, szóval nem értem...

Reménykedjek még?


2009. ápr. 9. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Nekem szokott fájni a derekam és változó, hogy hány napig tart és mikor kezdődik.

Reménykedned mindenképpen érdemes, amíg meg nem jön.Kicsit korán csináltál tesztet. Szerintem várj addig, amikor már tuti nem jött meg. pl a 36. napon!

Türelem, ez a legnehezebb időszak mindig ilyenkor!

2009. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is általában 31-35 napos a ciklusom és 13-án kell megjönnie. 2 napja fáj a derekam néha-néha érzek görcsöket, de csak 3-4 másodpercig. Ma csináltam tesztet és nekem is negatív lett, sajnos!! A mellem eléggé érzékeny és az erek is jobban látszódnak. Szóval én is abban a helyzetben vagyok, mint te. Szerintem várjunk még és próbáljuk meg pár nap múlva megint. Sok szerencsét kívánok! :)
2009. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Nekem a mellem mégcsak nem is eresedik (az jó jel ám), szóval, meg nagyon nagyon idegbeteg is vagyok, bár nem csak ez miatt...és így nehezebb várni.

Pár nap múlva, ha nem jön meg én tesztelek megint.

2009. ápr. 9. 20:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki, teszteltem ma is, halvány +!

Még nem hiszem el, a hasam fáj, meg a derekam is.

Még megismétlem a tesztet párszor szerintem.

2009. ápr. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!