Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit gondol erről a tesztről...

Ki mit gondol erről a tesztről? First Response. Kép.

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, de szerintem ma a 12.dpo van.

A tesztet du csináltam. Van egy 3nappal ezelőttről is, azon SEMMI NINCS.

De ez, ahogy kúszott fel a vizelet, egyből kijött, igaz élőben valamivel erősebb, látszani látszik, de haloványan. Valakinek tapasztalata FR-ról?

[link]



2011. aug. 3. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezen van egy baromi halvány második csík. Szerintem 1-2 nap múlva meg kellene ismételni, akkor egyértelmű lesz.:-))
2011. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Adná a Jóisten végre... :)
2011. aug. 3. 22:05
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia. Én nagyon szeretném látni a második csíkot, de csak a helyét látom. :( A fertilityfriend.com-on van egy csomó negatív, pozitív és fals pozitív FR teszt fotó. Esetleg ott nézhetsz hasonlókat, amiből pozi lett.

Szurkolok! :)

2011. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
FF-et ismerem. De ez mégiscsak az enyém :)
2011. aug. 3. 22:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt a tesztet nem ismerem. Igy elso ranezesre nekem halvany pozinak tunik, szurkolok, hogy erosodjon a csik par nap mulva!:)
2011. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez pozitiv lesz.majd ird meg.legyszi.
2011. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megírom! Köszi a válaszokat lányok!

Ma reggelre ez a csík,amit feltettem,sokkal jobban látszik.

Erősebben,persze nem olyan élénken,mint a controll csík.

Nagyon izgulok,végre 2,5 év után sikerülhetett????

2011. aug. 4. 07:11
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is kb. ma van dpo. 11. vagy 12. (szombat/vasárnap nem kellene megjönnie) és ez a ma reggeli tesztem: [link]


Szerintem a Tiéd is erősödni fog, mert szerintem is látszik rajta egy halvány vonal. Milyen erősségű ez a teszt? Minimum 25-ösnek gondolnám. Ha így van, próbálj meg Te is 10-essel tesztelni. Az enyém 10-es erősségű.

2011. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

TYŰ a tiéd de jó! Gratulálok!! Mióta próbálkoztok? Hányadik baba?

Én nEm ismerem ezt a fajta tesztet. Hol lehet kapni? Nekem csak vaterás tesztem van itthon, ami ugyan 10-es, de sokkal nehezebben mutatja ki...

Azért reggel ellőttem egyet ;)Még soha ilyen szépem nem volt!! Élőben rózsaszín, nem szürke, mint eddig mindig.

[link]

Én mostmár úgy gondolom, hogy hála Istennek, eljött az én időm is!!!! :) Csak ne gondolja meg magát a drága, de úgy érzem, hogy ennyi szenvedés utána, most már minden nagyon jó lesz!!

2011. aug. 4. 09:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét teszt bbát jelez. Irjatok hogy erősödött e pár nap mulva.
2011. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!