Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással védekezünk a...

Megszakítással védekezünk a párommal, mennyi a valószínűsége, hogy így is terhes lehetek, vagy pl az előnedvektől?

Figyelt kérdés
Most úgy vagyunk vele, hogy ha jönne a baba, annyira nem lenne baj, tehát azért nem vetetném el, de még 100%.-an nem vagyunk rajta a baba projekten! :))
2008. márc. 3. 10:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a párommal 7 éve vagyunk együtt. Fél éve házasodtunk össze a sulim miatt. Előtte 5 évig minden alkalommal megszakításos módszerrel védekeztünk és mégsem lettem terhes. Most, hogy már élesben gyakoroljuk, még így sem sikerült. Én nagyon kicsi esélyt látok rá, de azért előfordulhat (lásd előttem szóló), hogy így is teherbe lehet esni. Kívánom, hogy sikerüljön amit szeretnél.
2008. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!