Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok! Éreztétek már...

Clostysok! Éreztétek már menszesz előtt, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Egy hetem van a nemvártig,és fájnak a cicieim,olyan érzésem van,mintha megjönne a bajom,fájdogál a hasam! Ebből lehet még baba? Éreztetek ti is hasonlót,mikor sikerült? Vagy csak a clostytól van? Felvagyok puffadva,de már pé óta.

Előre is köszi, hogy írtatok!


2011. aug. 1. 07:37
1 2
 1/14 sumergo ***** válasza:
A Closty elég rendesen "beleszól" a ciklusodba, tehát minden dolgot érezhetsz, amit egyébként nem szoktál. Ez lehet szimplán a gyógyszer tünete. Mivel még 1 hét hátra van a ciklusodból, nagyon korai lenne még babás tüneteket érezni. De ettől még sikerülhet a dolog, természetesen. Mielőbbi babásodást!
2011. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál! Sejtem, hogy a gyógyszernek köze van ehhez, de azért reménykedem is egy kicsit! Olyan jó lenne, ha végre sikerülne!
2011. aug. 1. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a 14.napon volt uh ha volt érett pete lehet reménykedni
2011. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Volt két érett tüszőm, de én a 9. napon voltam uh-on, és a doki szerint a 10-en repedt meg. 24-25 naposak a ciklusaim, szombat vasárnapra nem várom!!!!!

Sajnos olyan megjövősen fájdogál néha a hasam, és a derekamat is érzem! Félek, hogy ebből menszesz lesz! :(

2011. aug. 3. 18:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is closti hónapban vagyok én hétfő kedden nem várom és nekem is olyan mensisen fájdogál.
2011. aug. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szurkolok Neked, remélem egyikőnknek sem menszesz lesz a vége!
2011. aug. 4. 07:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Én is clostis vagyok.Azt szeretném kérdezni,hogy a Te orvosod hogy javasolta az Uh után az együtt léteket?
2011. aug. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A 9. napon voltam uh-on, mondta, hogy aznap legyünk együtt, meg két nap múlva, és utána szabadon választható! Tehát szerinte a 10. napon repedt meg a tüszőm, de aznap nem kellett együtt lennünk. Remélem segítettem.
2011. aug. 4. 08:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Clostis hónapban vagyok, de nem volt peteérésem tőle, 3szor lettem nézve uh-al a 11.,14. és 17. napos, de semmi.

A 14 nap óta duphastont szedek holnap lesz vége, és elvileg egy héten belül ellene megjönnie mert ugye nem volt pé és a duphaston abbahagyása meghozza remélhetőleg(nekem amugy nincs vérzsem) és bizony tegnap óta énis mensi szerű fájdogálást érzek:( És nálam tuti nem lesz baba mert nem volt érett petém:(


Ugyhogy nem lehet sztem tudni, hogy a mensi szerü érzés jó jek vagy sem, ez tuti egyénfüggő is.


Én szültem már, és azt tudom mondani, hogy mikor terhes volnam semmien fájdogálás nem vot mensi előtt ami ugye akkor nem jött meg mert baba volt, ugyhogy én már mosta mikor fájdogálást érzek tudom, hogy nincs baba.


Most closti+merional szuri lesz a menü ebben a hónapban:(

2011. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszi az infót kedves kérdező!Sok sikert az utolsónak köv hónapban!

Én a 17.napon voltam UHn.Két tűszőt látott.Azt mondta aznap reped meg a domináns és másnap reggel legyünk együtt.Hát remélem,h bejött.

2011. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!