Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami jelentőssége ennek...

Van valami jelentőssége ennek a tegnapi hőleesésnek? Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm!!


2009. ápr. 6. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy volt az előző ciklusban pozitív a teszted? Kezelve vagy valamilyen betegséggel? Bocsi hogy rákérdeztem csak kíváncsi vagyok. Amúgy szerintem nincs jelentőséga annak az 1tizedes esésnek. Sok sikert a babóhoz
2009. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Gondoltam megnézem én is a görbéd, én mutattam meg a másik kérdésben. :) Neked is elég szépen alakul ám, azt ugye tudod! :)) Szerintem nincs jelentősége annak a kicsi csökkenésnek!!! Hajrá!!! :)
2009. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az enyém, hanem egyel lejjebb, mert közben irtak:):)
2009. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nemvárt napjától teszteltem több pozitívat, végül sajnos pár nap késéssel megjött.
2009. ápr. 6. 09:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Endometriózissal műtöttek, de gyógyszeres kezelést nem kapok.
2009. ápr. 6. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Bíztatásképp nézd meg az enyémet ;)

Nagyon hasonlít a tiédre. ;)

Nekem is voltak pozitív tesztjeim a múlt hónapban. :(

[link]

2009. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ejjha! :-) Köszönöm szépen!! Ennek most nagyon örülök!!! :-)) Te hogy vagy azóta? Dokinál voltál már?
2009. ápr. 6. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy örülsz. ;)

Csütörtökön megyek dokihoz, a múlt héten még csak a vastag méhyálkahártyát látták. Az bíztató volt, azóta még pozitívabbak a teztjeim, de a múltkori miatt parázok rendesen.

Neked milyenek voltak a tesztek múltkor? Nem csak halovány? Mert nekem nagyon halvány volt a múlt hónapban és nem erősödött. Számítottam rá akkor, hogy meg is fog jönni. ;) De látod, hogy azóta hol tartok megint! ;)

2009. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hihetetlen! :-)))


Nekem is halványak voltak, és nem erősödtek. Aztán egy napig barnás folyás, és végül egy nagyon erős vérzés.

Még egy kérdésem lehet?


Most is ugyanolyanok voltak a "tüneteid", mint a múlt havi előtt?

2009. ápr. 6. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!