Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A felfázásnak milyen jelei...

A felfázásnak milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy folyás vagy fáj valami esetleg olyankor?Pár napja nagyon sűrűn járok wc-re.Szinte óránként-másfél óránként.A mensimnek csak egy hét múlva kéne meg jönnie.Kicsit félek,hogy fel fáztam.Fájni nem fáj semmim és a folyásom se változott.
2008. febr. 29. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás jele, hogy sokat kell wc-re járni. Mindig érzeni az ingert, de ha elmész wc-re, akkor nem tudsz pisilni, mert igazából nem is kell. Rosszabb esetben pisilésnél szúró fájdalom is jelentkezhet. Lehet, hogy csak egy kicsit vagy felfázva, de vigyázz jobban, mert később egy apró felfázásból is nagy gondok lehetnek.
2008. febr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fáj ha pisilek és mindig tudok pisilni is.Normálisan.Mármint sokat.És nem keveset.
2008. febr. 29. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd tudni,hogy felfáztál vagy esetleg terhes lehetsz?:)Fefázást azért kíséri más tünet is nem csak a gyakori pisike a babavárásnál pedig sokat sokszor,ahogy írtad:)Izgalmas heteid lesznek:)
2008. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a cipőben járok, csak én még néha émelygek is. Amire igazából először felfigyeltem az tényleg a gyakori pisilés...én nem szoktam ennyit és nem is iszok többet, mint korábban.

Majd írd meg nálad hogyan alakult.

Sok sikert!

2008. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!