Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt nem fogjátok elhinni!...

Ezt nem fogjátok elhinni! Teszt negatív volt, a doki azt mondta a méhem meg van vastagodva..Létezik ilyen? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
ma voltam nöi orvosnál multkor irta hogy 11napja késik és a tesztem negativ volt!ma viszont aztmondta a doki hogy a méhem megvan vastagodva 16mm ami utalhat korai terhességre is de még csak halvány foltot látott igy még nemtudott biztosat mondani,csak vért vett hcg vizsgálatra,holnap lesz eredmény!most vagyok a 15.napja késik!3 hónapja próbálkozunk!járt már valaki így?
2009. ápr. 2. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Akkor tuti fiú lesz. Gratula.
2009. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miböl gondolod?már van egy 3éves kisfiam.irj kérlek!
2009. ápr. 2. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez itt most akkor jósda??? nagyon durva.
2009. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Mert az xy kromoszómájú sperma tovább él mint az xx.

Nem jósda orvostól tudom és tapasztalat 3 gyerekem van. 2 fiú 1 lány.

2009. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok erre a jósolás dologra:) Mensi előtt már erős pozitív lett a tesztem, holnap megyek 4D ra, akkor ezek szerint lányom lesz????:) Na majd kiderül...
2009. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az xx tovább él, az yx pedig fürgébb, de hamarabb meghal! Ha már ezen vitázunk...
2009. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hogy baba legyen!!! Persze letezik ilyen. Nekem tavaly oktoberben az mensi elso napjatol szamitva a 42-dik napon mutatta ki a teszt. A 39-dik napon meg negativ volt pedig akkor is mar 9 napja kesett (30 naposak a ciklusaim). Mar azt hittem a szervezetem bolondult meg mert remelni sem mertem, hogy baba a 39-dik nap utan. Mikor keszultem dokihoz akkor csinaltam meg reggel a tesztet biztos ami biztos alapon es majdnem hanyat vagodtam mert pozitiv lett. Meg a mai napig sem hiszem el, hogy a mensi elott kb 2 nappal fogant. :) Megy neked is nagyo drukk!!!!!
2009. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az xx lassabb és tovább él, az xy gyorsabb és kevesebb ideig él, ahogyan előttem is írták!! De nem hiszem,hogy következtetni lehet a baba nemére (A "tuti fiú" válaszolónak írtam ezt, pont fordítva van, mint ahogy írta). Ha később van peteérés (stb, stb.) akkor lehet még nagyon fiatal a terhesség, de biztosat tényleg csak az orvos fog mondani (jobb esetben). Létezhet ilyen, nem csak közép időben eshet teherbe valaki (Van az ismeretségi körömben is ilyen anyuka). De szerintem addig ne éld bele magad, amíg az orvos meg nem erősíti. Csak jóindulatból és tapasztalatból írom. :-)
2009. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma teszteltem POZITíVAT!puszi mindenkinek
2009. ápr. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!