Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes akkor ha...

Lehetek-e terhes akkor ha csak kicsit közösültem a fiummal és akkor sem élvezett el?

Figyelt kérdés
A Fiummal ellöször voltunk eggyött és hát berakta nekem de nem sokáig körübelül max fél percre. azt mondta nm élvezett el de nem használtunk óvszert sem.lehetséges lehet hogy mikor berakta akkor pont kilöködött neki lécci nyugtassatok meg.És ez a menstruácuóm után 2 nappal történt.
2011. júl. 13. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak akkor lehet terhes ha peteérés előtt vagy peteéréskor vannak együtt!!! Ez miért ne lenne igaz????? Mivel a babához nem csak sperma, de PETESEJT is kell :)))


Azt viszont, hogy ez pontosan Nálad kedves Kérdező mikor van azt nem tudhatod, illetve bármikor előfordulhat spontán pete kilökődés is, tehát ezért lehet teherbe esni a ciklus bármelyik napján - amikor tüszőrepedés van/lesz 1-2 nap múlva.


31 hetes km

2011. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ja és igen, ha menstruációd után 1-2 nappal történt az már szerintem a necces kategória.

Pl ha 5 napos a menstruációd akkor a 7. ciklusnapon voltatok együtt...


Egyébként ez a dolog alkattól is függ, én pl megszakítással sosem lettem terhes, viszont van akinek így is sikerül. Azt javaslom, ha nagyon nem szeretnél babát menj el nőgyógyászhoz esemény utáni tabiért.


31 hetes km

2011. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sumergo ***** válasza:

1. Előfordulhat a ciklus bármelyik napján rendkívüli peteérés, és nem kell hozzá feltétlen orgazmus sem, más is kiválthatja!


2. A százalékok nagyon nem úgy működnek, h akkor 0 az esély!

Pl: 1 lombik kezelés során 3 beültetett petesejttel olyan 30% körül van a sikeresség aránya. Nekem 4 sikertelen beültetésem volt, az ugye 120 % összesen, mégsem sikerült, csak az 5.. Tudom ez nem ide tartozik, csak az általad emlegetett %-ok miatt írtam le.

Az ilyen nem kívánt terhességek pedig általában sajnos besikerülnek, ezért nem kellene ennyire nyugtatni a kérdezőt! Ha pedig mégis ragaszkodunk a százalékokhoz,akkor ha csak 1 százalék az esély, akkor is lehet akár ő az az 1 a százból!

2011. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

az még senkinek nem esett le, hogy ez csak egy unatkozó szórakozni vágyó tini....? egyértelmű...

naív és buta rérős tinik

2011. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha még valaki leírja,hogy csak peteéréskor 2 napig lehet teherbe esni,akkor megyek,és szólok a fiamnak,hogy nem is létezik.

Bármikor,akár menstruáció alatt is lehet valaki terhes.Ezért nem védekezés a megszakítás,a naptármódszer,és társaik.

2011. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!