Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, de egy...

Fogamzásgátlót szedek, de egy tablettát (a péntekit) 12óránál később vettem be, ezért amikor 3 nappal később a párommal voltam gumit használtunk, de észrevettük, hogy kiszakadt, végül csak megszakításossal védekeztünk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most léptem a ciklusom második hetébe, már több mint egy éve szedek fogamzásgátlót. Még 3 hét amíg megjön a menzeszem.(ha megjön) Mit tegyek?Nagyon meg vagyok ijedve
2009. márc. 31. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, várjál. a 72 óra már úgyis eltelt, és fölösleges most parázni. Több mint valószínű, hogy nem vagy terhes.
2009. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Olvasd el a betegtájékoztatót, szerintem abban le van írva, hogy mennyi ilyenkor a teherbeesés esélye. Szerintem 0, de ha gondolod biztos ami biztos elmehetsz nőgyógyászhoz. :)
2009. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
fölösleges dokihoz menni. ugyan mit mondana neki? csak egyet tehetsz: várnod kell.
2009. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, szerintem butaság ilyesmi miatt görcsölni. Nem hiába találták úgy ki a tabit, hogy a hétnapos szünetben is védelmet nyújt. Ha hét napig véd, akkor egy fél napért nem kell parázni. Főleg, ha már egy éve szeded! nyugodj meg, nem vagy terhes
2009. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. 12 órán túl NEM kell pótolni, hanem a tájékoztatóban leírtak szerint más módon védekezni (ált. 1 hétig).

2. A megszakítás nem védekezés, mivel nem véd az előváladékban is megtalálható spermáktól.

3. A 72 órásról lecsúsztál...Most már csak imádkozhatsz. 2 hét múlva már tesztet is csinálhatsz, akkor nem kell még 3 hetet paráznod.

2009. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még nem telt le a 72 óra... most viszont barna folyásom van. lehet ehhez bármi köze?
2009. márc. 31. 20:08
 7/7 anonim válasza:
Nem gondolnám hogy terhes vagy! De vegyél tetsztet már kapható lyan ami má az egy hetes terhességet is kimutatja.. picit drága de ha ettől megnyugszol... a lényeg: ne parázz!!!!
2009. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!