Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen alternatív gyógymód...

Milyen alternatív gyógymód fokozhatja a termékenységet (pontos ciklus, peteérés, stb. )?

Figyelt kérdés

Ez nem kérdés akart lenni,bocsi. :) Vettem egy Karneol nevezetű kristályt.Bőrrel érintkezve kell hordani.

Íme a hatásai(nem az én írásom):

"A karneol segít a vese- és hólyagkövek feloldásában, véres vizelésnél, az un. női betegségeknél, mint pl. petefészek gyulladás, petefészek daganat, görcsös menstruáció, az altesti fájdalmak, miómák, ciszták esetén. A hiedelem szerint elősegíti a könnyű szülést(erre jobb a mochaachát)."

"A karneollal való meditáció azoknak ajánlott, akik életüket bizonytalan alapokra építették, vagy a párkapcsolatukban érzelmi gondjaik vannak, akik nem tudják megnyitni magukat a másiknak. A gyökér- és a szex csakrádra tégy karneolt, érezd a kövek szétáradó melegét, és tanulj tőlük! A karneol a szex csakra köve, ennek gátjait feloldja, elősegíti az impotencia és a meddőség okainak megszűnését, csökkenti a menstruációs fájdalmakat, oldja a nemi szervek betegségeit, erősíti a prosztatát. Már Hildegard von Bingen tudta, hogy gyorsítja a szülést, és csillapítja a szülési fájdalmakat."

Meg még sok másra is jó. :)

Tehát ennyi!

Segíteni szeretnék azoknak,akikkel hasonló cipőben járok(nem jön a baba,pedig régóta próbálkoznak).Szerintem egy próbát megér a "maratoni-gyógyszerkúrák" előtt(de azoknak is ajánlom,akik már szednek valamilyen termékenység-fokozó gyógyszert).De itt is érvényes a türelem és a hit.Ne várjunk csodát 1hét alatt,mindennek meg van a maga ideje. :) Nekem jó tapasztalataim vannak a kővel kapcsolatban.

Sok Sikert Mindenkinek! :)


2009. márc. 31. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

És ezt a követ hol lehet beszerezni és mennyibe kerül?

2009. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Ezoterikus boltokban,gyógyköves üzletekben. Amit én vettem(karlánc) 850Ft volt.

De találtam egy rendelős linket:

[link]

2009. márc. 31. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
köszike!
2009. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!