Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Bővebben lent!

Mitől lehet ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az utóbbi három hónapban úgy jött meg a menzeszem, hogy 25. napon enyhe barnázás,ez 3napig tartott, a 4. 5. napon jött meg rendesen, 6. 7. nap elmúlt. Most direkt arra számoltam, hogy akkor a 25. napon jelentkezzen a barnázás, ez volt tegnap,10.-én. Nagyon minimális barnázás volt, és elmúlt. Ma sincs semmi sem. Se barnázás, se semmi. Szúrkál a petefészkem, sokszor úgy érzem mintha be lenne feszülve a méhem. és mintha a cicim is érzékenyebb lenne. Nem akarom beleélni magam, mert már sok-sok hónap csalódás ért, de tudni szeretném mások véleményét is. Lehet baba, vagy majdcsak megjön? Olyan rossz ez ilyenkor. Inkább jönne meg rögtön, vagy akkor egyáltalán és nem agyalnék ezen egyfolytában.
2011. júl. 11. 11:13
 1/5 anonim válasza:
Tesztet csináltál már?
2011. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor terhes lettem,én is azt éreztem,hogy feszül a méhem és a melleim is. Tudtam,hogy akkor sikerült:) Másnap reggel halvány pozitívat is teszteltem.

4.5 hónapos ikrek anyukája:)

2011. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Tesztet még nem mertem csinálni, mert ha a régi jól megszokott ciklusomat nézem, akkor esetleg még a 29. napon, azaz csütörtökön megjöhet. És félek hogy negativ lenne. Megpróbálom kivárni a csütörtököt, és ha akkor sem jön meg akkor veszek tesztet. Addig nem merek mert sok negativ tesztet láttam már! Gratula az ikrekhez! Édesek lehetnek! :D
2011. júl. 12. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi szépen!

Sztem is jó ha vársz minimum csütörtökig. Ha esetleg akkor is negatív teszted lenne,csinálj újat 2-3 nap múlva. Majd írj,hogy mi van!

Ikres

2011. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma van szerda és még mindig semmi. Nagyon nagyon remélem, hgy holnap sem lesz semmi. Már alig birom kivárni ezt az egy napot. Drukkoljatok!! Majd jelentkezem
2011. júl. 13. 08:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!