Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen lehet a spontán peteérés?

Ilyen lehet a spontán peteérés?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk a ciklusom 8. napján. Éjszaka arra ébredtem, hogy kicsit görcsölget a petefészkem. Lehetséges, hogy spontán peteérésem volt? Van így esélyünk babára?
2011. júl. 10. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy hamarabb volt peteérésed! Nekem is szokott ritkán ilyen lenni!
2011. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor viszont előbb is fog megjönni ezek szerint, a 22. napon. Már ha nincs baba. Remélem lehet.
2011. júl. 10. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Spontán peteérés nincs.

Ami van: minden nőnek vannak olyan ciklusai, amikor nem lökődik ki a petesejt, ilyenkor a következő ciklusban "bármikor" kilökődhet a "bennmaradt" petesejt, de van, hogy a "rendes helyén" érkezik.

Ha az előző ciklusodat figyelted, és nem volt, akkor lehetséges, hogy ez történt, ha nem, akkor nem valószínű, mert nem tud ilyen korán megérni egy újabb.


Egyébként egy jó orgazmus valóban hozzá szokott segíteni ehhez, így lehet, hogy még menstruáció alatt is meg tud valaki foganni, vagy tulajdonképpen a ciklus bármely napján.


Nekem egyébként a petefészkem körül 2-4 nappal a peteérés előtt szokott fájdogálni, szóval ezt akármi lehet...


Azért szurkolok!

(Még szeretgessétek egymást középidőben is!)

2011. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szeretgetni fogjuk egymást :) Nekem a peteéréskor szokott fájni, azért gondoltam.
2011. júl. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!