Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megvan az esély, hogy...

Ha megvan az esély, hogy terhes vagyok, akkor mennyire normális dolog, hogy a bal oldali petefészek körül szúrkál, fájdogál, nyom napok óta?

Figyelt kérdés
ma vagyok a 33. napon, tegnap csináltam egy tezstet ami negatív lett.
2008. febr. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Egyáltalán ne ijedj meg ettől, ha tényleg terhes vagy akkor ez az elején még teljesen normális hiszen most zajlik a beágyazódás és ez mindenféle hasi és petefészek fájdalommal jár, sőt sokaknál még később is fáj itt ott. nekem is fáj sűrűn, de azt is tudnod kell, hogy a méh is tágul és ez is okoz mensiszerű fájdalmat. Viszont ha a teszted negatív lett, akkor csinálj még egyet mert lehet hogy még olyan korai, hogy a teszt sem mutatja ki. De ha kb. egy hét múlva csinálsz egy tesztet és az is negatív lesz akkor szerintem nem vagy terhes és lehet, hogy csak azért szurkál mert meg fog jönni pici késéssel. De szurkolok neked, hogy a végeredmény az legyen amire vágysz!szia
2008. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha terhes vagy akkor ez normális. Ez úgymond a beágyazódási fájdalom, vagy mert a méhed már tágul és igazából nyúlnak az inak, izmok.

Azt nem irtad, hogy mikor kellett volna megjönnie. Első nap!

Ha terhes is vagy azért negatív a teszt mert egyénenként változó a beágyazódási időszak 8-14 nap között.

Üdv: 20 hetes kismami.

2008. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen hamar válazsoltatok!Igazság szerint nekem akkor szokott fájni amikor megvan, nem előtte...ezért is kérdeztem.elméletben még simán megjöhet, mert volt már, hogy 34-35 napra jött meg.Novemberben volt egy laparoszkópiám és most kezdtem el szedni peteserkentőt(clostyt)meg van egy csomó más tünetem is, de azokat hosszú lenne itt leírni.
2008. febr. 27. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A beágyezódás a petesejt megtermékenyülésétől számítoot 6-7 nap!!!!!!!!!
2008. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!