Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden pozitívat teszteltem...

Kedden pozitívat teszteltem viszont ma észre vettem hogy rózyaszínes v. barnás szagtalan folyás volt a tamponon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
első babám lesz,mivel sok a folyásom ezért beraktam egy tampont mivel nem volt nállam tisztasági.a tamponon volt ez a folyás,de amúgy a pisilek és megtörlöm akkor nem látszana semmi sem.a petefészkeim szurkálnak és szoktam néha görcsölni is.ma vettem be az első magnéziumot.most akkor mi lehet a baj?orvosnál nem voltam még,a főnök csak hétfőn jön melózni.
2011. júl. 7. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kerdezo!

Ha junius 6-ra tippeled a peteerest es akkor is fogant meg a baba, akkor mar mehetsz uh-ra nyugodtan. a terhessegi kort ugy szamoljak, hogy a fogantatas ota eltelt idohoz hozzaadnak ket hetet (mert normal, 28 napos ciklusnal ennyi telik el a mensi elso napja es a peteeres kozott, a terhesseget meg ugye a mensi elso napjatol szamitjak).

Szoval te mar elvileg tobb, mint 6 hetes lennel, ha akkor lett volna az ovulaciod, azaz mar valoszinuleg szivhang is lenne.

Mondjuk annyi van, hogy 6 hetesen a tesztnek mar hatarozott, eros pozitivnak kellene lennie.

2011. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
sziasztok!a doki nem látott semmit sem,azt mondta vagy méhen kívűli vagy nagyon kicsi még,elvileg 2 hetes körül lehetek.azt mondta szép vastag a nyálkahártyám ,viszont ami eddig barnás volt most pirosba ment át.aszem meg fog jönni:( a mai tesztem is pozi volt.a doki nem írt fel gyógyszert mert nem látott semmit sem.ez történt velem.kaptam vmit amire 2 évet vártam és 4 nap alatt el is vették tőlem.
2011. júl. 8. 13:45
 13/14 Manka68 ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Az ilyen dokiktól meg lábrázást kapok... :-(

Hogy még egy vérvételre sem küldött el...

Hajrá egészségügy. :-(

2011. júl. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

sajnos megjött,nagyon vérzek és nagy darabokban távozik a nyálkahártya.ez van sajnos,de remélem ha most össsze jött akkor legközelebb is. : (

próbálok pozitív maradni és csak a jóra gondolni,remélem minden jól fog alakulni

2011. júl. 10. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!