Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell görbét csinálni?

Hogy kell görbét csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam dokinál mert letelt az egy év..:( Nem jött össze..Mondta hogy három hónapig nézzük hogy van e peteérésem rendesen.Naptárba kell vezetem a hőmérsékletet.Gondolom sokan láttatok már ilyet..Hogy kell elkezdeni?Mert a doki elmondta de nem értek belőle egy szót sem..Mikor megjön akkor kell elkezdeni vagy mikor elmúlik?Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 7. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

érdemes lenne itt regisztrálnod: www.ciklus.hu

ez egy olyan oldal, ahol vezetheted a görbédet, kinyomtathatod (ha a dokihoz kell vinni), feljegyezhetsz mindeféle tüneteket stb. A program a kapott adatokbólo majd automatikusan rajzolja a görbét, te meg minden reggel beírogatod az éppen aktuálista.

Hogy hogyan kell hőmérőzni ill. hogyan alakul a ciklusod alatt a hőd stb. arról itt olvashatsz bővebben:

[link] (nagyon sok hasznos dolog lesz)

A hőgörbét a ciklus 1. napján kell elkezdeni vezetni.

2011. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.ciklus.hu ! Nagyon jó kis oldal, én is itt vezettem a hőgörbémet! Nagyon szépen kimutatja a peteérést, lényeg, hogy mindig reggel mérj, készítsd az ágy mellé a hőmérőt, ahogy kinyitod a szemed, tedd a nyelved alá, mit mértél írd fel egy odakészített cetlire. Aztán napközben felviszed az adatot a ciklus.hu -ra. Én használtam még ovutesztet is 2-3 hónapig a ciklus közepe táján amikor gondoltam hogy jönnie kell a pé-nek. Az ovuteszt és a nyálkateszt eredményét is lehet vezetni a ciklus.hu -n. Ha jól hőmérőzöl, tök jól egybe fognak esni az adatok, mindegyik ugyanazt a dátumot fogja mutatni, lehet, hogy még érezni is fogod a pé-t. Nekem pár hónap után már semmire nem volt szükségem, mert napra pontosan tudtam előre hogy mikor lesz a pé.

(3 hós kislány anyukája)

2011. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 8. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!