Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat a mellbimbóm?...

Mitől fájhat a mellbimbóm? Irtózatosan érzékenyek, meg vannak duzzadva és minden apró érintésre ordítani tudnék!

Figyelt kérdés
A ciklusom 16. napján vagyok, 13. napon volt pé és kb. a 14. naptól fáj szinte folyamatosan. Ilyen intenzív érzékenységet még sose tapasztaltam, meg vagyok ijedve! Terhességi tünetnek ez még nagyon korai lenne tudom. Ugye nincs baj? Talán a hormonok ugrottak meg kicsit jobban?? Tapasztalt már vki hasonlót a peteérése után közvetlenül?
2009. márc. 29. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, pont így voltam most én is!

13.napon volt pém, és 15.naptól25.-ig így volt, megnőtt a mellem, a bőr is elszakadt rajta, a bimbóm a zuhanytol, pólótól is fájt, és nagyon duzzadt volt a cicim, és krémszerű folyásom volt.Valószínű a pé jele volt, a 25. napon enyhült, 26.nap elkezdtem, barnázni, és 27.nap megjött.

Remélem neked nem így lesz.

Én is biztosra vettem, h terhes vagyok, de sajnos nem:-(

Szurkolok!

2009. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj, de nagyon. Olyan érzés, mintha be lenne gyulladva és meg lenne duzzadva a bimbó közepe. Hétfőn volt az inszeminációm, én azzal hozom összefüggésbe. Szerda-csütörtök körül kezdett fájni ennyire.
2009. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!