Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napot késik a mensesem,...

Egy napot késik a mensesem, de fehér folyásom van pici meguszhatom hogy ne legyek terhes? És ha az lennék nem szivesen teszem, de ha el szeretném vetni mennyi idöt kell a korházba lennem?

Figyelt kérdés
Az elvetélést a baba érdekében tenném meg picit a sajátomban!!Kérlek segitsetek !!
2009. márc. 29. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy nap még nem a világ, a 35. napig még megjöhet. A fehéres folyás egyébként előjele a menstruációnak. Könyörgöm, védekezzetek! Ott a gumi, tessék felhúzni. Anélkül ne legyél hajlandó szeretkezni. Nem éri meg ez a marha idegeskedés, hogy akkor most terhes vagy-e, vagy sem. Hány éves vagy egyáltalán?


Abortusz: nekem még sosem volt, de úgy tudom, hogy 1-2 nap az egész. Ha kiskorú vagy, akkor a szüleid jóváhagyása kell hozzá. Az abortuszt amúgy egyáltalán nem a gyerek érdekében tennéd meg, ezzel csak a saját lelkiismeretedet akarod megnyugtatni. Az abortuszt kizárólag a saját magad érdekében teszed. Miért nem lehet felvállalni, hogy nem akarod azt a gyereket, és ezért elveteted? Én nem köveznélek meg érte. Te tudod, hogy milyen helyzetben vagy, hogy miért nem tudod vagy nem akarod vállalni. És úgy gondolom, hogy jogod van eldönteni, hogy akarod-e, csak nem szeretem a mellébeszélést.

2009. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, kiegészítés: ha most terhes lennék, elvetetném. Mert nem akarok most gyereket. És persze ennek érdekében megteszek mindent, amit csak lehet. Vagyis védekezünk. Az esetemben tablettával. Nem az ő érdekében vetetném el, hanem a sajátoméban. Önzés? Lehet, de fel lehet vállalni.


(első válaszoló voltam)

2009. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Védekeztünk csak picit bennem vana félelem mert elsö alkalommal használtunk kupot és gumival is csak kilyukadt!!!A gyereket meg eü problémám miatt nem szeretném mert félek h örökli v rosszabb lenne neki ezzel többet szenvednék,h láttom szenved!!am 21 lecek
2009. márc. 29. 16:28
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi am a választ!!
2009. márc. 29. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem vagy terhes. Amúgy ha abortusz, tudok egy olyan kulturált helyet, ahol eléggé stresszmentesen, fél nap alatt elvégzik és a szervezetednek sem túl megterhelő. De nem olcsó.
2009. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!
2009. márc. 29. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
18.37-es: arra a helyre én is kíváncsi lennék, mert egy barátnőmnél úgy látszik, aktuális a dolog...
2009. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké, de csakis emailben írom meg, hogy hol van. Írjatok!
2009. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köcci nekem nem kell nem vagyok terhes:):)
2009. ápr. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!