Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős barnázás, mi lehet?

Erős barnázás, mi lehet?

Figyelt kérdés
A 22. napon vagyok és erősen barnázom tegnap óta. Mensiszerű mennyiség jön, csak barna, nem olyan, mint a szokásos piros, meg hamar is van hozzák, a ciklusaim 29 naposak. Ennyi barnázással nem köthető össze a terhesség, jól gondolom? Amúgy babát tervezünk.
2011. júl. 3. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből mensi lesz!:( Én is szoktam barnázni előtte van hogy 6-7 nappal is!
2011. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:( Köszi. Az a fura, hogy múlóban van. Tegnap erősebb volt.
2011. júl. 3. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon kevés (pár csepp lehetett) vérzésem volt menszi körül, de csak egy éjjel aztán semmi, és most volt 4 napja pozitív a tesztem. Amikor barnzáztam akkor hormonzavar miatt volt sajnos:( de ez én voltam, lehet neked ez volt a beágyazódás, mert időben elképzelhető. Drukkolok
2011. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan szokott lenni mintha elmúlna, sőt egy napig nincs is semmi, de aztán megjön rendesen!:(
2011. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, csinálj azért a biztonság kedvéért egy tesztet, szerintem.
2011. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én mindenhol azt olvasom h.a barnázás a beágyazódást jelenti! ez tévhit??
2011. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom, de ennyi? naponta kb fél betétnyi
2011. júl. 5. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
tesztet miért nem csinálsz? mert ha pozitív akkor meg menj dokihoz a barnázás miatt.
2011. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manka68 ***** válasza:
Nekem sajnos hormongondot jelent. :-(
2011. júl. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!