Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napja késik a menszeszem....

28 napja késik a menszeszem. Eddig kb 15 tesztet vettem, de mind negatív lett. Hányingerem van reggelente. A dokimhoz csak a jövőhétre kaptam időpontot. Lehet Baba a dologban?

Figyelt kérdés
(még sosem késett.. pláne nem ennyit)
2008. febr. 26. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
28 napos késésnél már régen ki kellett volna valamelyik tesztnek mutatnia hogy babát vársz. Mostmár várd meg mit mond a dokid.
2008. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát az már egy teljes ciklus! Hú azt már ki kellene mutatnia. Lehetséges valami más van akkor a dologban. Reggeli elsőből szoktad? Milyen tesztet vettél?
2008. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gravit vettem, és nem mindet csináltam reggeli első vizeletből.
2008. febr. 26. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem várnék jövő hétig, az még elég hosszú idő. Vannak olyan orvosok is, akik panaszok esetén egyből fogadnak, az enyém is ilyen.
2008. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Egyéb tüneteid vannak a hányingeren kívül, mert az lehet az idegeskedéstől is? Mellfájdalom, mellérzékenység? Biztosat csak a doki tud mondani. A jövőhét meg nagyon messze van még, elmehetnél egy nem magánrendelésre talán...
2008. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi teszt,és ilyen sok idő...Ki kellett volna mutassa, nem akarlak elkeseríteni, és igaz nem vagyok orvos.Lehet valami összezavarta a ciklusod.Kitartás, igaz jövőhét még messze van.
2008. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia én ugyan így vagyok!nekem 12napja késik,csináltam 5tesztet.2.nagyon vékony csíkos lett,szinte nem tudtam hogy jól látok e,a másik3negatív!!én holnap megyek ultrahangra,de a tesztektől már kiborultam.nekem is hányingerem van reggel.itt olvastam hogy van akinek 4ónaposan is negatív volt a tesztje!most már nagyon várom a holnapot.úgyhogy én tudom mit érzel!
2008. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek szinte egész terhessége alatt sem mutatja ki a teszt.
2008. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!