Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Idő után pozitív One Minute...

Idő után pozitív One Minute teszt nemvárt napján, nem reggeli vizeletből?

Figyelt kérdés
Láttam már olyan kérdezőt, akinek az volt a baja, hogy neki időn túl ez mindig pozitív volt, akkor is, ha nem terhes, és hogy nem megbízható a teszt. Többen vagytok így vele? Tudom, hogy nem időn túl kell nézni, tehát alapvetően ez nem változtat a megbízhatóságon, de nekem eddig negatív teszt órákkal későbbi szemétből kihalászásnál se volt pozitív.
2011. jún. 30. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Negatív teszt nekem se lett soha pozitív órák után sem, de a holnap reggelt megvárhattad volna, most okosabb lennél.
2011. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van, és biztos hülyének néztek, de megyek este tornázni, és gondoltam, hogy meglesem, ha netán pozitív, akkor ezt most kihagyom, ezért nem vártam meg a reggelt. De azt is tudom, hogy mivel hozzá vagyok szokva a mozgáshoz, ettől nem megy el a baba, ha mégis ott lapul...
2011. jún. 30. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így persze teljesen más, én is így voltam csak én edzőtermi súlyzós edzéseket csináltam, én is minden edzés előtt teszteltem hónap végén, és a leghalványabb gyanúra már nem mentem edzeni.

Sok sikert neked is!!!

2011. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és asszem, az alsó hasat azért ma kihagyom...
2011. jún. 30. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem több One Minute tesztem volt időn túli pozitív úgy, hogy nem voltam terhes sajnos. Előtte nekem se voltak időn túl sem pozi tesztjeim, így nagyon megörültem neki, de hiába, mert így sem voltam terhes. :(
2011. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát csajok ma reggeli vizeletből minden más teszt totál negatív, úgyhogy azt hiszem, a One Minute tesztet tényleg ki kell dobni 10 perc után, és nem szabad kikukázni...
2011. júl. 1. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!