Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül a győri Kaáliba...

Mennyibe kerül a győri Kaáliban egy inszeminácio?

Figyelt kérdés

Gyógyszerekkel együtt amit peteérésre szedni kell, férfi spermavizsgálattal, ultrahangokkal szoval mindennel együtt ha nem fizet a biztosito?

Köszi!


2011. jún. 28. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha beírod a keresőbe a Kaáli-t vmelyiknél aszem a pécsinél hoz ki táblázatot. Ha nincs TB( nincs munkád, és nem vagy regisztrált munkanélküli) akkor se keseredj el, mert ha fizetsz valamennyit havonta a TB-nek úgy hallottam régen kb. 5000Ft akkor biztosítottá válsz. Sajnos, akkor sincs minden ingyen. A gyógyszerek kb. 10-20 ezer Ft, a petesejtleszívás 210 ezer, hűtés...stb. Sajnos, még csak én is ott tartok a folyamatban, hogy időpontom van és egy csomó vizsgálatom van hátra.

Remélem tudtam segíteni.

Ja, amit tudsz, azt csináltasd a Kaálin kívül, mert Pl. egy UH 9000 Ft és lehet, hogy nem is mindig szükséges, csak szedik a pénzt.

2011. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. én nem lombikra akarok menni hanem inszemre. Gondolom azért az sokkal olcsobb. én szlovákiai vagyok ezért is kérdeztem hogy mennyibe kerulne, mert igy minden nekunk kell álni. te lombikra készulsz? Ott a Kaáliban?
2011. jún. 29. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, lombikra. IVF-nek hívják. A szegedi Kaáliba rengeteg erdélyi és egyébb náció is megfordul. A doki nem mutatott árjegyzéket?

Van egy honlap ehol eredményességi ráták és elvégzett vizsgálatokról van adat. Vannak még infók az infertility-n is, asszem ott is olvastam hasznosat.

Sajnos, én meg csak a kivizsgálásoknál járok, úgyhogy nekem sincs pontos árlistám, ezek kórházanként változnak.

Remélem, ír majd vki, aki tudja. Sok sikert, jó gyűjtögetést!

2011. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt az előző. Lehet, hogy olcsóbb lenne, ha magyar státusz kérnél. Most megadják fűnek, fának. Kell a szavazat a Fidesznek. Na, nem politizálok...
2011. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!