Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervezzük a párommal kb.2...

Tervezzük a párommal kb.2 honapja a babát. Nekem most megjött a menstruáciom és előtte fájt 4-ja de még mindig fáj a mellem oldalt, most terhes vagyok-e vagy sem? Menstruáció alatt is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mindenkinek megköszöném hogy erre válaszolnátok akki ilyen helyzetekben vagy hasonloan voltatok.

még egy pár dolgot irok ammi velem van..Pl..hőingadozásom volt,duzzatak a melleim és fájnak,a hasam alja is szuró érzést éreztem,de viszont én nem voltak ilyenek menstruácio előtt.


2009. márc. 24. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy terhes vagy, bár ha megvolt, nem jellemző. A nagymamám az ellen példa, aki mind 3 gyermekét úgy hordta ki, hogy a 4. hónapig menstruált, tünetei nem voltak és mégis terhes volt, de ez ritka. Szerintem nézz 1 tesztet, nekem is voltak ilyen tüneteim és a teszt negatív volt, nem is nőtt meg a hasam azóta sem. Ha így van lehet, hogy a hormonod szórakozik, igyál cickafark teát pe-ig aztán palástfűteát mensiig, remélem összejött a baba, vagy összefog jönni.
2009. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm hogy vissza irtál a kérdéseimre.

Remélem és szeretnénk hogy sikerüljön egy közös babánk,bizom benne hogy sikerül,probálkozzunk hátha.Olvastam egy pár dolgot itt fennt,és előfordulhat a terhesség,de ritka ebben igazad van.

2009. márc. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!