Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baja a tüszőmnek?...

Lehet baja a tüszőmnek? Jövőhéten hétfőn kell mennem vissza a nődikohoz mert nem tudta megállapitani uhn hogy most akkor van babám vagy nincsen mert látott valamit de nem tudta mi az, de a tesztem meg nega.

Figyelt kérdés

Ha mégsem babó egy hét múlva akkor kedden megműt laparoszkópiával a ciklusom 13. napján és akkor már van érett tüszőm a műtéttől nem lesz baja?Attól azt még meg lehet termékenyíteni hogy műtött nem fog kilöködni a műtét során? Attól még lehetek terhes ebben a ciklusban vagy ezt ki kell hagyni a mütét miatt ha nem vagyok babós?Azt mondta a dokim mivel az egyik pvezetőm el van záródva és csak a másik nyitotott ha nem vagyok babós kinyitja a másikat is és megnézi mi is a gond a vezetőkkel mert már hsgm volt ott derült ki hogy csak a bal átjárható , ha megműt akkor tuti hogy terhebe esem mivel minden más eredményünk 100% még a görbém alapján is terhesnek kellene lennem annyira tökéletes.

Segíteni fog mert minden más lehetőség a teherbe esésre kizárva ...

Segítsetek


2009. márc. 24. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

húhhh, nem igazán értem mit szeretnél kérdezni. olyann van, hogy a doki már lát "valamit", de még nem mutatja a teszt, jó lenne tudni, hogy mit is lát pontosan.

műteni nem szabad, ha van baba, szóval mindenképp győződj meg róla, hogy van-e valami/valaki benned. ha a hő és a görbe, valamint a doki is valamit lát, akkor az inkább gyerek és nem ciszta, tesztelj megint és minden nap, a műtét előtt meg mindenképp beszélj az orvossal a kételyekről!

2009. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!