Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Darabos menstruáció jelenthet...

Darabos menstruáció jelenthet spontán vetélést?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam a mensim, meg is jött, de nem úgy, mint szokott, hanem pecsételősen, iszonyatos szakaszos görcsökkel. most kis pihenés után folyamatosan görcsöl, de csak "lájtosan" viszont délelőtt még amolyan rózsaszínes váladékos volt, most meg wc-zés után picit darabos.


Mitől lehet? Sose volt ilyen. Bár még pozitív tesztem nem volt, de elképzelhető, hogy lehetett volna, az esély többszörösen meg volt adva.


2011. jún. 20. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy nem jott ossze. Neha nekm is ilyen a mensim.
2011. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehetséges, bár tudomásom szerint az barnás szokott lenni.... legalábbis nekem olyan volt :(

figyeld h mennyire jön meg. ha csak 1-2 nap és kevés akkor még esélyes h nincs veszve minden. csak azért írom ezt mert azt mondtad h csak pecsételtél. mielőbbi + tesztet kívánok!

2011. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal több petesejt termékenyül meg,mint ami tényleg megtapad,de nem szabad így gondolni erre,főleg ha időben megjött.Pici darabok a levált nyálkahártya is lehet.Szerintem nem ez a spontán vetélés.Mielőbbi pozitív tesztet kívánok neked!
2011. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Belőlem szó szerint ömlött a vér,és olyan görcsöm volt, hogy alig bírtam kimenni a wc-re. Innen tudtam, hogy nem rendes mensim volt...

A doki nem látott már semmit, kiürült, de az elmondásom alapján azt mondta lehetett spontán vetélés !

Ja és nekem nem a nem várt napján történt, hanem késett majdnem egy hetet!Tesztet csak nemvárt napján csináltam, akkor még negatív lett, a következőt pont aznap reggel csináltam volna, de már késő volt :(


Tesztet nem csináltál? Mert abból láthattad volna esetleg...

2011. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt két negatív tesztem, a héten terveztem a következő tesztelést. A negatív tesztek ellnére bizakokodtam, hogy esetleg összejött a baba. De most azért bennem van a félsz, mert most teljesen másképp jött meg, mint szokott. :(
2011. jún. 21. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle kérdező?
2016. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi.... azóta sem.... :/
2016. febr. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!