Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy éve nem védekezü...

Több mint egy éve nem védekezünk és nem jön a baba. Miért lehet ez? Fiatalok vagyunk. Én 22 párom 24.

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos segít kideríteni, számtalan oka lehet, monitor mögül senki nem fogja tudni megmondani.
2011. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De jó is lenne, ha tudnánk az okát!

Sajnos tényleg számtalan oka lehet. Én egy év után biztos, hogy dokihoz fordulnék, hogy nézzenek meg mindkettőnket. Amúgy nem kell egyből rosszra gondolni, lehet, hogy a megoldás roppant egyszerű, és könnyű is kezelni. (pl. pajzsmirigy alulműködés)

2011. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen az a betegségem van. Szedem rá a gyógyszert. De már helyreállt a pajzsmirigy szintem. Akkor hogyan tovább?
2011. jún. 19. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orvosod megondja ha felkeresed.
2011. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 22 éves voltam amikor abbahagytuk a védekezést mert babát szeretnénk.Azóta 4 év telt el 26 éves vagyok és még mindig nincs baba. Valószinüleg nekem is pajzsmirigy problémáim vannak, mert magas a prolaktinom. Holnap megyek a dokimhoz majd kiderül hogyan tovább. Ha nálad már be van állitva a pajzsmirigy valószinüleg jönnek a többi kivizsgálások. A párodnak volt már sperma vizsgálata? Mert akkor az is várható. Nálad is a tüszőmérés, átjárhatósági stb. Sok sikert kivánok.
2011. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó. Amúgy annyira rossz,hogy van aki megszüli és eldobja a gyerekét aki meg nagyon vágyik rá annak meg nem jön össze.

Igazságtalan az élet, de reméljük hamarosan elérkezik a gólya. Sok sikert kívánok neked is.

2011. jún. 19. 23:30
 7/8 anonim válasza:

Ez az eredménye, hogy mindenféle szereket esznek az emberek. Sohha, ismételem SOHHA nem szabad gyógyszert enni és nincsenek semmilyen féle H1N1-ek és ehhez hasonló betegségek. Ez mind arra szolgál, hogy ne lehessen több ember a földön(mert ugyebár több mint 7 millió ember él a földön) ez egy ilyen népirtási folyamat. Tehát a hülye szereknek avagy "gyógy"szereknek köszönhetted. Egyél inkább gyógynövényt az interneten mindent megtalálsz róluk, hogy milyen betegség mellé mit kell enned és lemész a GYÓGYNÖVÉNY boltba és veszel azt amit írnak. Hidd el beválik és EGÉSZSÉGES IS! Vehetem például a saját édesanyámat mintaként. Ő nagyon ritkán beteg, de ha beteg akkor nagyon durván beteg. Megnéztem a neten, hogy mi kell a láz csillapításra és arra jutottam, hogy sok víz és hársfatea. Lementem a gyógynövényboltba vettem hársfateát és mézet hazahoztam kifőztem odaadtam neki szépen minden természetes hozzávalóval és lám gyorsabban lement a láza mint ahogy a gyógyszerek tették volna.

Egyébként meg anyám javaslata, hogy szeretkezés után - miután belekerült a hímivarsejt a lyukba - azután tegyél magad alá avagy a feneked alá egy magas párnát, hogy a sperma elérje a méhedet és majd egyszer csak megjön az isten áldása!

Sok sikert és isten áldjon benneteket és az eljövendő babátokat!

2011. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hopp, bocs, akarom mondani, 7 milliárd ember nem 7 millió...
2011. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!