Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10-én volt pé-m és eggyütt...

Ha 10-én volt pé-m és eggyütt is voltunk, ha holnap csinálnék egy tesztet kimutná ha baba lenne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább várj még 2-3 napot, akkor már nagyobb eséllyel mutatja ki, ha van baba. Nehéz türelmesnek lenni, de könnyebb, mint csalódottnak:)
2011. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mensi kimaradása után 4 nappal mutatta ki a teszt, úgyhogy tényleg jobb várni, mint csalódni. Igaza van az elsőnek, várj még egy kicsit!
2011. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is varj meg egy picit,hogy biztosabb eredmenyt kapj.en itt Angliaban teszteltem mivel itt elek,es en clearblue tesztet vettem ami ki mutatta hogy 1-2 hetes terhes vagyok ,nem tudom hogy van -e ilyen othol .de ha mar most megszeretned tudni a valaszt akkor kerdezz ra erre a tesztre.drukk neked.26 hkm
2011. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Probálok türelmes lenni:))))
2011. jún. 19. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem peteérés után 10nappal még totál megativ, 12napon egyértelmű pozitiv lett a teszt
2011. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!