Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges olyan, hogy ha...

Lehetséges olyan, hogy ha valaki a beágyazódás környékén jár (nekem 7-8 nap van a nem vártig) nincs fehér folyása?

Figyelt kérdés
Kevés barnázás van jó pár napja. És fáj a bal oldali petefészkem, amikor leülök akkor még jobban nyomódik. De csak abban a pillanatban. Ez mitől lehetséges? Kérlek segítsetek!
2009. márc. 23. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg Nekem is most lehetett vagy lehet a beágyazódás, ha egyáltalán van minek. Én 31-re nem várom. Nekem néha szurkál a petefészkem, és görcsöl a méhem. Néha érzem a cicieimet, tegnap este meg hánytam. Tudom, biztos nagyon izgulsz, de hidd el Én is. Görbéd nincs esetleg?

Az Enyém itt van, ha érdekel:

[link]

2009. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A beágyazódást sokszor kiséri pecsételő vérzés vagy "barnázás"!

Sztem ez annak a jele lehet, hogy megtörtént a beágyazódás nálad! :)

2009. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is most van elvileg beágyazodás,szurkál a hasam,viszont nekem meg fehér folyásom is van.Ezek szerint ez jo?mert én meg azért aggódom,hogy ez biztos nem lehet ilyenkor.
2009. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt mindkétszer baba lett a vége, gyakorlatilag száraz voltam, csak egy kis rózseszín pecsét volt, aztán a ciklus végére erősödött a mindjárt megjön érzés, és sok krémes fehér folyásom lett (ragacsos), ez maradt is :-),
2009. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!