Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van kétszer peterése az...

Van kétszer peterése az embernek egy ciklus alatt?

Figyelt kérdés

febr 10-én mutatott a mikroszkóp teljes páfrányosodással peteérést.

1 hét múlva még mindig páfrányt mutatott, de már nem annyit, és vegyesen, és ez minden nap igy ment.ma megint nagyon páfrányos a mikroszkóp, és eléggé görcsöl,szúrkáll a hasam is.a melleim fájnak, fehér folyásom van.szerintetek, ma megint peteérésem van.28-án kéne jönni a mensinek.agyis nemkéne:-)köszi a segítséget.


2008. febr. 22. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik hónapban tutira nem volt peteérésem (vizsgálatokkal lett kimutatva; a havi vérzésem sem jött meg), és mégis kb. egy hétig páfrányos volt a mikroszkóp.
2008. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem volt rendes havi vérzésem, és peteérésem is volt minden hónapban, de nem 2.valami van az biztos,mert nagyon szúrkáll a hasam.
2008. febr. 22. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyi,előfordulhat,iszen a kétpetéjű ikrekről is lehet hallanani:)Amúgy meg az ilyen páfrányos meg mikroszkópos hülyeségekben nem hiszek.Ezek szerint minden hónapban,rendes ciklussal rendelkezel..akkor meg?Szexeljetek sokat egész hónapban..vagy csak akkor amikor tényleg kívánjátok egymást.Ha gépiesen gyártani akartok,akkor nem fog összejönni.
2008. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában minden hónapban 1 petesejt érik meg, egyszer a jobboldali, másszor a baloldali petefészekből.

Miért is ne lehetne, hogy az adott hónapban egyszerre mindekét petefészkedből petesejt érjen meg?!

Mindenkinél jobban te érzed, hogy ha esetleg a másik oldalon is szurkál!

2008. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Előfordul,hogy egy ciklus alatt 2-szer van peteérés,de ritkán.Kb.évente egyszer.Legalábbis ezt olvastam.Igazából ezt neked kell érezni,persze ha figyeled magadon a tüneteket.Szorítok!
2008. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!