Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek sokáig nem jött össze...

Akiknek sokáig nem jött össze a baba problémamentes volt a terhessége?

Figyelt kérdés
Szóval 2 éve nem jön össze nálunk a baba,de ha netán össze is jönne már most azon parázok,hogy elmegy vagy elhal a magzat vagy netán beteg lesz a baba........!Várom a véleményeket!
2011. jún. 17. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi kb 1 évet probálkoztunk, és probléma mentes volt. (vagy is apró dolgok voltak, de nem a babával, csak pl kiütések, meg ilyen bosszúságok9


Barátnömnak 2 vetélés után volt egy abszolut probléma mentes terhssége. ùgy hogy még a lépcsön is leesett még sem lett semmi baj. és pár éves volt a babája mikor még 2 vetélése volt.

2011. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 1,5 év kellett ahhoz, hogy sikerüljön. 16 hets vagyok. 7 hetes múltam (majdnem 8) amikor volt egy kis barnás maszatolás. Azóta jól érzem magam, főleg mióta elmúltak a rosszullétek.
2011. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindkettőtöknek!Nos én most kezdtem a 2. három hónapos closty kúrát,kíváncsi leszek...De félek is,hogy gyógyszerrel leszek terhes...csak nem olyan,mint természetesem...!!TI????Spontán jött a baba????
2011. jún. 17. 10:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem közel 7 év semmi bajom nem volt összesen kétszer hánytam az elején,egyedül az utolsó hónapban lett magas a vérnyomásom.
2011. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 év után sikerült, a 10. héten barnázás volt (5. héttől szedtem szájon keresztül Utrogestant, a 10. héttől már 3*2 adagban.), 35. héten fenyegető koraszüléssel kórházban voltam, utána feküdnöm kellett és így kihúztam a 38. hétig, amikor megszületett az egészséges kisfiam!

Nekem PCOS miatt jött nehezen a baba.

Terhességi cukorbeteg voltam a 14. héttől.

Én is végig idegeskedtem ugyan amiatt mint te, hiába tudtam, hogy nem szabad, aztán a 35. hét körül kezdtem megnyugodni, mert úgy voltam vele, hogy már biztos nem lesz semmi, még ha korábban születne is, na már lett is, másnap már kórházban is voltam, de ez nem törvényszerű, csak én mindig ilyen peches vagyok, de végül nálunk sem lett semmi probléma!

Pozitív gondolkodás csodákat tesz, próbálj úgy hozzá állni, hogy minden rendben lesz, nem történhet semmi baj!

(Amúgy én is ezt tettem végig, de mégis ideges voltam, mert anyukámnak 3 középidős vetélése, egy halvaszülése volt előttem, én meg koraszülött voltam-nem túl jó előzmény, mégis megcsináltam, nem lettek ilyen problémák!)

2011. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Ne idegeskedj!!!!!!!!!!!!!!Ez nagyon fontos! Én még nem szültem, de az ismeretségemből 2 példát tudok felhozni.Az elsőnél már 10 éve nem sikerül,sajnos ő is sokat stresszelt, már a lombik programnál tartanak. Végre eljutottak odáig, hogy megfogan, de sajnos 1 hónap után elhal a magzat.A másodikknál szintén éveken át sikertelenség, ő sem tudott megnyugodni, mikor elfogadta és belenyugodott, elmentek a párjával egy kicsit pihenni. És lám mostmár boldog anyuka. Mindkét esetben a stressz döntő tényező, tudom van még rengeteg probléma ami befolyásolhatja.Esetleg nem vagy még rá felkészülve?Orvos véleményét kértétek már?

Nem szabad ilyen rossz dolgokra gondolni, mint amit írtál!!Mindenképpen legyél pozitív!Sikerülni fog!

2011. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor minden esélyem meg van arra,hogy problémamentes legyen a terhességem és egészséges babám szülessen..!Megnyugtató!
2011. jún. 17. 10:17
 8/14 anonim ***** válasza:

10.14-es vagyok. Spontán sikerült, metformin gyógyszer (cukorbetegségre van) mellett, de már lombikra akartunk menni.

A Closty nem befolyásolja a baba későbbi esélyeit, ez miatt nem kell aggódni.

Két hónapig én is szedtem, de nekem nem segített, így nem láttuk értelmét, hormonkezeléseket pedig nem akartunk, mert hittem, hogy spontán is összejöhet és úgy is lett!

2011. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mármint mire nem vagyok felkészülve???A babára?De nagyon is fel vagyok készülve!Volt egy időszak,mikor nem foglalkoztam annyit a babtémával,eltereltem a gondolataim és sajna akkor sem jött össze...!!!!
2011. jún. 17. 10:20
 10/14 sumergo ***** válasza:

Hét év után jött össze, sok-sok megpróbáltatás árán, lombikkal. Most vagyok a 20. hétben, de eddig semmi problémám nem volt. Eleinte kicsit émelyegtem, és kb. 2 hétig égett a gyomrom, de ezen kívül semmi.

Sok sikert!

Ui: aki a stresszről írt, nem tudom más is így van-e, de mikor pozit teszteltem, onnantól kezdve valahogy megnyugodtam. Persze azért az UH-k előtt mindig izgultam, hogy minden rendben lesz-e, de valahogy éreztem, hogy most már nem lehet baj, és ezt érzem most is, de még a fele hátra van!:-)

2011. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!