Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy terhes legyek?

Van rá esély, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Április elején voltunk együtt a párommal és nem védekeztünk rendesen, óvszert csak a végén húzott fel. 4 hónapja szültem és még rendesen szoptatom a babámat 2-3 óránként az éjszakát leszámítva. Nem szeretnénk még kis tesót, majd pár év múlva, és nagyon félek hogy most terhes vagyok. Állandóan aludnék, morcos vagyok, sokat pisilek meg néha "mindjárt megjön" érzésem van, és ezek miatt aggódom. Már 6 tesztem negatív, de nem hiszek nekik. Egyszer március végén megjött a menzeszem és azóta semmi. Szerintetek terhes lehetek, vagy csak a szoptatás miatt van ez?
2011. jún. 12. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
miért ne lehetnél terhes? bennevan a pakliban...a teszt viszont negatív,de én megkérdeznék egy dokit,hogy a teszt jelezhet-e negatívat szülés után...
2011. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvastam már mást is, akinek szoptatáskor kicsit másképp volt, mint szokott. De állítólag a szoptatásnak önmagában is van fogamzásgátló hatása. Szóval nyugi. Írd majd meg mi lett.
2011. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csináltam egy tesztet, teljesen negatív :) köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!